Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Ocak 2023 PlayStation Plus Premium Oyunları Açıklandı

Ocak ayı PlayStation Plus Premium oyunları açıklandı. Neredeyse Ocak ayını ortaladığımız bu günlerde nihayet PS’nin premium aboneliği için bazı oyunlar yayınladı. PS Plus Essential, şimdiden Star Wars: Jedi Fallen Order ve Fallout 76 gibi bazı büyük isimleri kadroya eklediğinden, PlayStation yıla güçlü başlamış gibi görünüyor. Bu ay eklenecek Premium oyunlarda ise son derece iyi oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Ocak Ayı PlayStation Plus Premium Oyunları

17 Ocak 2023’te PlayStation Plus Premium’a toplam 12 oyun eklenecek. Eklenecek oyunların listesi ise şöyle:

 • Erica
 • Life is Strange
 • Life is Strange 2
 • JETT: The Far Shore
 • Back 4 Blood
 • Devil May Cry 5
 • Dragon Ball FighterZ
 • Hot Shots Golf 2
 • Syphon Filter 3
 • Star Wars: Demolition
 • Omno

Liste çoğunlukla indie oyunları içeriyor olsa da, bazı hit olan oyunları da içeriyor. Devil May Cry 5 tartışmasız bu ayın en büyük eklentisi olarak öne çıkıyor. DMC serisindeki beşinci ana hat oyunu, harcanan paraya ve zamana değer. Yüksek oktanlı aksiyon ve uhrevi orijinal karakterlerin imza karışımını bir araya getiriyor.

Devil May Cry 5 Oyun İçi Ekran Görüntüsü

Aslında, hikaye anlatımı oyunlarının hayranıysanız, Life is Strange ve devamı, piyasadaki en iyi hikayeli oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Bir Left 4 Dead hayranıysanız, Back 4 Blood sizin için de harika bir deneyim olacaktır. Tehlikeli bir dünyada savaşmak için kooperatifte diğer 3 oyuncuyla eşleşirsiniz. Siphon Filter 3 kesinlikle serideki en iyi başlık olmasa da fena da değil.

Erica, bir gizemi çözmeniz için sizi doğrudan canlı aksiyon dünyasının içine sokarak oyuna eğlenceli bir konsept getiriyor. Sonuçlar, yaptığınız seçimlere bağlıdır. Omno ise bazı nefes kesici görsellere sahip bir bulmaca çözme oyunudur. Hot Shots Golf 2, spor türünü seven oyuncular için bir oyun olacak.

Genel olarak her türlü oyun severe hitap eden Ocak ayı PlayStation Plus Premium oyunları sisteme abone olmanız için bir neden olabilir.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...