Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Ocak 2023 PlayStation Plus Premium Oyunları Açıklandı

Ocak ayı PlayStation Plus Premium oyunları açıklandı. Neredeyse Ocak ayını ortaladığımız bu günlerde nihayet PS’nin premium aboneliği için bazı oyunlar yayınladı. PS Plus Essential, şimdiden Star Wars: Jedi Fallen Order ve Fallout 76 gibi bazı büyük isimleri kadroya eklediğinden, PlayStation yıla güçlü başlamış gibi görünüyor. Bu ay eklenecek Premium oyunlarda ise son derece iyi oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Ocak Ayı PlayStation Plus Premium Oyunları

17 Ocak 2023’te PlayStation Plus Premium’a toplam 12 oyun eklenecek. Eklenecek oyunların listesi ise şöyle:

 • Erica
 • Life is Strange
 • Life is Strange 2
 • JETT: The Far Shore
 • Back 4 Blood
 • Devil May Cry 5
 • Dragon Ball FighterZ
 • Hot Shots Golf 2
 • Syphon Filter 3
 • Star Wars: Demolition
 • Omno

Liste çoğunlukla indie oyunları içeriyor olsa da, bazı hit olan oyunları da içeriyor. Devil May Cry 5 tartışmasız bu ayın en büyük eklentisi olarak öne çıkıyor. DMC serisindeki beşinci ana hat oyunu, harcanan paraya ve zamana değer. Yüksek oktanlı aksiyon ve uhrevi orijinal karakterlerin imza karışımını bir araya getiriyor.

Devil May Cry 5 Oyun İçi Ekran Görüntüsü

Aslında, hikaye anlatımı oyunlarının hayranıysanız, Life is Strange ve devamı, piyasadaki en iyi hikayeli oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Bir Left 4 Dead hayranıysanız, Back 4 Blood sizin için de harika bir deneyim olacaktır. Tehlikeli bir dünyada savaşmak için kooperatifte diğer 3 oyuncuyla eşleşirsiniz. Siphon Filter 3 kesinlikle serideki en iyi başlık olmasa da fena da değil.

Erica, bir gizemi çözmeniz için sizi doğrudan canlı aksiyon dünyasının içine sokarak oyuna eğlenceli bir konsept getiriyor. Sonuçlar, yaptığınız seçimlere bağlıdır. Omno ise bazı nefes kesici görsellere sahip bir bulmaca çözme oyunudur. Hot Shots Golf 2, spor türünü seven oyuncular için bir oyun olacak.

Genel olarak her türlü oyun severe hitap eden Ocak ayı PlayStation Plus Premium oyunları sisteme abone olmanız için bir neden olabilir.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...