Life is Strange: Before The Storm, E3 etkinliklerinde resmi olarak duyuruldu!

E3 etkinliklerinde fragmanı yayınlanan bu oyun hakkında Square Enix firması, kendi bloglarında yazdıkları bir metin ile oyun hakkında bir çok bilgiye sahip olmamızı sağladı.

E3 etkinlikleri sırasında duyurulan Life is Strange: Before The Storm ilk oyunun devam oyunu olarak gelmesi beklenirken, 3 sene öncesinde geçmesi bir çok oyuncuyu şaşırttı. Yani Life is Strange 2 için beklemeye devam edeceğiz.

Serinin bu oyununda ilk oyunda canlandırdığımız Rachel Amber’in yakın arkadaşı olan Chloe Price’ın, 16 yaşındaki asi olmadan önceki halini canlandıracağız. Muhtemelen bu oyunda Chole’un nasıl asileştiğinden bahsedilecek.

Oyun Xbox OnePC (Steam) ve PS4 platformları için çıkacak. Oyunun ilk bölümü 31 Ağustos 2017 tarihinde sunulacak. Oyunun tüm bölümlerinin fiyatı Microsoft‘un kendi sitesinde $16.99 olarak sunuldu. Dilerseniz Deluxe Edition paketini de $24.99‘a alabilirsiniz. Küçük bir edit geçmek isterim. An itibariyle oyun Steam platformunda da satılmakta. Dilerseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Oyun hakkında kendi görüşümü de belirtmek isterim. Life is Strange, grafikleri ile ön plana çıkan bir oyun zaten değildi. Ama bu yeni oyunun grafikleri gerçekten çok kötü olmuş. Oyunun yeni stüdyosu bir hayli şaşırttı beni doğrusu. Fragmanı izlerken ”not actual gameplay footage” yazıyor. Umarım benim gibi grafikler hakkında şaşırmış insanlara rahat olmalarını belirtmek için geçilmiş bir altyazıdır. Bunu gameplay videoları çıkmaya başlayınca anlayacağız.

Donanım Arşivi Ekibinden; DADG ve Twitch moderatörü, video çevirmeni ve site yazarı

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin