Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Ocak Ayı PlayStation Plus Essential Oyunları Sızdı

Ocak 2023, PlayStation Plus aboneleri için harika bir ay olacak çünkü ayın başlarında temel abonelik planının bir parçası olarak üç sağlam oyun kullanıma sunulacak.

Son birkaç aydır PlayStation Plus oyunlarını doğru bir şekilde sızdırılan twitter sayfası billbil-kun tarafından sızdırılan bilgilere göre, Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 ve Axiom Verge 2’nin eklenecek üç oyununun Essential aboneliği ile gelecek ay oyunculara sunulacak.

2023 Ocak ayında PlayStation Plus Essential’a gelecek oyunlar hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın Ocak 2023’te PlayStation Plus Essential’a gelmesi, devam oyununun Mart 2023’te çıkacağı düşünüldüğünde oldukça mantıklı. Star Wars Jedi: Survivor, selefinin hemen hemen her özelliğini geliştirmeyi vaat ederken, özellikle orijinal olmasa da sağlam bir aksiyon-macera oyunu bulduğum için oyuncular orijinal oyunu atlamamalıdır.

Fallout 76

Serinin ilk yalnızca çevrimiçi girişi olan Fallout 76, çok kötü bir durumda piyasaya sürüldü, ancak Bethesda, yanlış olan her şeyi düzeltmek ve yakın zamanda piyasaya sürülen Nuka-World gibi ücretsiz güncellemelerle yeni içerikler sunmak için çalışıyor. Oyunun yakında PlayStation Plus Essential’a eklenmesi, daha fazla oyuncunun oyunun ne kadar ileri gittiğini görmesini sağlayacak.

PlayStation Plus Essential Ocak 2023 oyunları, ayın başlarında hizmete eklenecek. Oyunların mümkün olan en kısa sürede tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo, bütçe dostu yeni akıllı telefonu Vivo Y18 ile teknoloji dünyasında heyecan yaratıyor. V2333 model numarasıyla Google Play Console’da ilk kez görülen bu cihaz,...