Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla Son Oyun Güncellemesini Alacak

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için son bir başlık güncellemesinin yakında yayınlanacağını duyurdu. Son güncelleme 21 Şubat’ta yayınlanacak ve muhtemelen oyun için uzun vadeli desteği sona erdirecek.

Son Güncellemenin Adı “The Last Chapter”

“The Last Chapter” adlı son hikaye genişletmesi, ana karakter Eivor’un hikayesini tamamlıyor. Buna ek olarak, ‘Paylaşılan Tarih’ adlı yeni bir ücretsiz görev, yaklaşan Assassin’s Creed Mirage ile bir geçiş olarak görülüyor. Görev, Mirage’ın yeni kahramanı ve Valhalla’nın ana karakteri Basim’in akıl hocası Roshan’ı bizlere tanıtıyor.

Son güncelleme, mikro dönüşümlerde ve çevrimiçi mağazada yalnızca küçük hata düzeltmeleri gibi görünüyor. Buna ek olarak, yaşam kalitesinde bazı iyileştirmeler de var. Bu güncelleme ile Valhalla’daki hataların hepsini gideren Ubisoft, muhtemelen tüm odağını bu yıl piyasaya sürülecek olan Assassin’s Creed Mirage’a kaydıracak.

Assassin’s Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed Mirage serisi, geleneksel oyun biçimiyle serinin köklerine yeniden geri dönecek. Seviyelendirme ve diyalog seçenekleri gibi son oyunlarda yer alan bilinen RPG öğelerini içermeyecek. Bunun yerine, ilk Assassin’s Creed ve Unity gibi serideki oyunlara benzer bir şekilde olacak.

Son olarak Kasım 2020’de çıkan Assassin’s Creed Valhalla,  önceki Assassin’s Creed oyunlarına kıyasla Ubisoft’tan en çok destek güncellemesi alan oyun olmuştu.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...