Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Mirage, 2023’te Konsollara ve PC’ye Geliyor!

Assassin’s Creed serisinde yeni bir oyun duyuruldu ve bu yeni oyunun, serinin köklerine geri dönmeyi hedeflediği ve aynı zamanda 2023’te piyasaya sürüleceği açıklandı, Assassin’s Creed Mirage olarak bilinen oyun; oyunculara hikaye odaklı bir deneyim sunacak. Bağdat’ın 9. yüzyıl versiyonunda geçen bir şehirde yol alırken nihai suikastçı olarak vakit geçiriyorsunuz.

Assassin’s Creed Mirage İçin Yayımlanan Yeni Sinematik Fragmanı Aşağıdan İzleyebilirsiniz!

Assassin’s Creed Mirage, Basim Is’haq tarafından yönetilen bir büyüme hikayesine sahip olacak. Oyun, Assassin’s Creed Valhalla’daki olaylardan 20 yıl önce geçiyor ve Basim’in Hidden Ones’a katılmak için hayatından feragat ettiğini ve kaderini asla hayal edemeyeceği şekillerde değiştirecek yeni bir Creed’i anlarken benzersiz yeteneklerini geliştirdiğini de anlatacak.

Assassin's Creed Mirage

Oyun, serideki diğer oyunlara kıyasla daha kısa, daha anlatı odaklı bir deneyim olacağından, ilk Assassin’s Creed oyunlarına saygı duyulacak şekilde inşa edilmiştir. Mirage, oyuncuların çatılardan atlayabileceği, yüksek kulelere tırmanabileceği ve parkur becerilerini test ederken korumalardan kaçabileceği büyük ölçekli bir kentsel ortama dönüşü işaret edecek. 

İpuçları toplanarak bilgi elde edilemediğinde, Basım’ın kartalı Enkidu gökyüzüne, araştırma alanlarına gidebilir ve Basım’ın gizlice ortadan kaldırması için düşmanları etiketleyebilir.

Assassin’s Creed Mirage, 2023’te Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Stadia ve hatta Amazon Luna’da çıkacak. Oyun, Ubisoft+ aboneliği olan kullanıcılar için PC’de satışa sunulacak. Ek olarak, oyunun temel oyun, dijital sanat kitabı, dijital film müziği ve Prince of Persia’dan ilham alan bir kıyafet, kartal ve binek görünümleri, silahlar ve daha fazlasını içeren lüks bir dijital paket içeren lüks bir sürümü olacak.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....