Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla Steam’e Geliyor

Ubisoft’un en popüler oyunlarından olan Assassin’s Creed Valhalla Steam’e geliyor. Platformdaki çıkış tarihi de bu yıl 6 Aralık olarak belirlendi. Böylece, Steam kullanıcılarının Assassin’s Creed serisinin en son bölümünü oynamak için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. 

Assassin’s Creed Valhalla’nın yanı sıra daha fazla Ubisoft oyunu eklenecek. Eurogamer tarafından hazırlanan bir rapora göre, Anno 1800 ve oynaması ücretsiz oyun, Roller Champions da ileri bir tarihte Steam’e eklenecek. Daha fazla oyunun eklenip eklenmeyeceği kesin değil ama şimdilik Ubisoft tarafından onaylananlar bunlar.

Ubisoft’un Steam’e Geri Dönüşü

Bunların Steam’e gelmesiyle, Ubisoft’un kesin olarak Steam’e geri döndüğü görülüyor. Ubisoft’un Steam’de piyasaya sürülen son oyunu, Şubat 2019’da Trials Frontier idi. O zamana kadar Ubisoft oyunları, mağazalarında veya Epic Games Store gibi diğer vitrinlerde göründü.

Roller Champions, Ubisoft’un bu yılın Haziran ayında piyasaya sürülen oynaması ücretsiz 3’e 3 oyunudur. Oyun, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve ayrıca uygun bir oyuncu tabanından yoksundu. Oyunun Steam’e eklenmesiyle oyuncular oyunu denemek isteyebilir. Bu da oyunun popülasyonunu yüksek tutacak ve Ubisoft’u güncellemeler yoluyla oyunu iyileştirmeye motive edecektir.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction ve Immortal Fenyx Rising gibi daha yeni Ubisoft oyunları henüz Steam’de görünmüyor. Ancak Assassin’s Creed Valhalla ve Roller Champions’ın ortaya çıkmasıyla birlikte daha sonraki bir tarihte eklenebilirler. Son olarak oyunun resmi Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmasıyla bilinen Epic Games tarafından bu hafta verilecek oyunlar belli oldu. Macera ve FPS kategorilerini sevenler için kesinlikle değerlendirilmesi...