Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wild Hearts’ün Yeni Fragmanı Yayınlandı

Koei Tecmo’ya bağlı Omega Force stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals etiketi altında yayınlanacak yeni av oyunu Wild Hearts için bugün “The Power Of Karakuri” başlığı altında yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Wild Hearts Karakuri Oynanış Fragmanı

‘The Power of Karakuri’ başlıklı yeni oyun fragmanı, doğanın enerjisinden yararlanılarak kullanılabilen eski bir teknoloji olan Karakuri teknolojisinin detaylarına iniyor.

“WILD HEARTS™’ta kadim Karakuri teknolojisine güç sağlamak için doğanın enerjisinden yararlanın. Hem silahlar hem de aletler, Karakuri birçok forma dönüştürülebilir. Onlarla tuzaklar kurabilir, saldırganlara tepki verebilir ve kudretli Kemono’ya yıkıcı hasar verebilirsiniz. Ama hem inşa edebilir hem de yok edebilirsiniz. Kaynak toplamak, eğitim ve hızlı seyahat, Karakuri’nin birçok yapıcı kullanımından sadece birkaçıdır.”

Oyunun hikayesi ve özellikleri hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdaki resmi açıklamayı okuyabilirsiniz

Wild Hearts Resmi Oyun Açıklaması

“WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan fantastik bir manzara olan Azuma’da geçiyor. Genellikle barış içinde yaşayan, doğayla iç içe olan canavarlar şimdi kırsal kesimde hızla yayılıyor ve çevrelerini vatandaşların hayatları pahasına değiştiriyor. Kış kurdu Deathstalker ile korkunç bir savaştan sonra, yaşamı sürdüren bir teknolojinin taşıyıcısı olursunuz. Güçleriniz büyüdükçe, bölge genelinde dengeyi yeniden sağlamak zorunda kalıyorsunuz.”

Son olarak WILD HEARTS, PC (Origin, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla), PlayStation 5 ve Xbox Series S|X için 17 Şubat 2023‘te piyasaya sürülecek.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...