Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wild Hearts’ün Yeni Fragmanı Yayınlandı

Koei Tecmo’ya bağlı Omega Force stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals etiketi altında yayınlanacak yeni av oyunu Wild Hearts için bugün “The Power Of Karakuri” başlığı altında yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Wild Hearts Karakuri Oynanış Fragmanı

‘The Power of Karakuri’ başlıklı yeni oyun fragmanı, doğanın enerjisinden yararlanılarak kullanılabilen eski bir teknoloji olan Karakuri teknolojisinin detaylarına iniyor.

“WILD HEARTS™’ta kadim Karakuri teknolojisine güç sağlamak için doğanın enerjisinden yararlanın. Hem silahlar hem de aletler, Karakuri birçok forma dönüştürülebilir. Onlarla tuzaklar kurabilir, saldırganlara tepki verebilir ve kudretli Kemono’ya yıkıcı hasar verebilirsiniz. Ama hem inşa edebilir hem de yok edebilirsiniz. Kaynak toplamak, eğitim ve hızlı seyahat, Karakuri’nin birçok yapıcı kullanımından sadece birkaçıdır.”

Oyunun hikayesi ve özellikleri hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdaki resmi açıklamayı okuyabilirsiniz

Wild Hearts Resmi Oyun Açıklaması

“WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan fantastik bir manzara olan Azuma’da geçiyor. Genellikle barış içinde yaşayan, doğayla iç içe olan canavarlar şimdi kırsal kesimde hızla yayılıyor ve çevrelerini vatandaşların hayatları pahasına değiştiriyor. Kış kurdu Deathstalker ile korkunç bir savaştan sonra, yaşamı sürdüren bir teknolojinin taşıyıcısı olursunuz. Güçleriniz büyüdükçe, bölge genelinde dengeyi yeniden sağlamak zorunda kalıyorsunuz.”

Son olarak WILD HEARTS, PC (Origin, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla), PlayStation 5 ve Xbox Series S|X için 17 Şubat 2023‘te piyasaya sürülecek.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...