Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wild Hearts’ün İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Koei Tecmo’ya bağlı Omega Force stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals etiketi altında yayınlanan yeni av oyunu WILD HEARTS, bugün yedi dakikadan fazla avlanma içeren ilk oyun içi fragmanını aldı. Görüntülerin çoğu, Bahar bölgesi olan Hanagasumi Tepeleri’ni gösteriyor (her mevsim için bir tane olmak üzere dört ana bölge olacak).

Aşağıda yayınlanan resmi 7 dakikalık oyun içi oynanış fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun hikayesi ve özellikleri hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdakı resmi açıklamayı okuyabilir ve resmi fragmanı izleyebilirsiniz.

“WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan fantastik bir manzara olan Azuma’da geçiyor. Genellikle barış içinde yaşayan, doğayla iç içe olan canavarlar şimdi kırsal kesimde hızla yayılıyor ve çevrelerini vatandaşların hayatları pahasına değiştiriyor.
Kış kurdu Deathstalker ile korkunç bir savaştan sonra, yaşamı sürdüren bir teknolojinin taşıyıcısı olursunuz. Güçleriniz büyüdükçe, bölge genelinde dengeyi yeniden sağlamak zorunda kalıyorsunuz.”

Özellikler

● Doğadan Etkilenen Dev Canavarları Avlayın – Kemono, çevreleriyle kaynaşarak benzersiz bir evrim geçirmiş ve çevrelerini ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirmek için doğanın gücünü kullanan hayvanlardır. Bitki aşılı sincaplardan devasa Kingtusk yaban domuzuna veya Deathstalker vahşi kurduna ve daha birçok yaratığa kadar her boyutta Kemono ile karşılaşacaksınız. Bu muazzam yaratıklar, yeni bölgelerini savunmak için doğanın gücünü kullanır.
● Dövüş Alanınızı Hazırlayın – Kadim Karakuri teknolojisi, dev Kemono’yu devirmek için yeni, son derece esnek ve yaratıcı avlanma alanları oluşturmanıza ve inşa etmenize olanak tanır. İhtiyaçlarınıza, becerilerinize ve hangi kemono ile savaştığınıza bağlı olarak birçok türde karakuri inşa etmek için malzeme stoklayın. Yenildiğiniz her yeni Kemono, yeni Karakuri’yi ve kullanılacak yeni kaynakları ortaya çıkarır.
● Pack Hunter veya Lone Wolf – WILD HEARTS’ın ortak çalışma ve çapraz oynama özellikleri, sizin ve en fazla iki arkadaşınızın birlikte Kemono’yu avlamasına olanak tanır. Paket avcılığı, daha fazla inşa etme yeteneği ve özel görevlerle savaş planlarınızı genişletmenizi sağlar. Yalnız bir kurt olarak, Torri Sistemi aracılığıyla çok oyunculu modda sorunsuz bir şekilde katılabilir ve diğer avcılara yardım edebilir ya da dev canavarları kendi başınıza alt edebilirsiniz.
● Avlanmak için Teçhizat, Avlanmak için Teçhizat – Her avdan ve çevreden malzeme toplayarak en büyük avcı olabilir ve farklı varyasyonlara sahip benzersiz zırh setleri üretebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz silahlar ve tonlarca varyasyonla, her biri farklı oyun hızı ve saldırılara sahip herkes için bir dövüş stili var. Yenilen Kemono’nun malzemesiyle teçhizat üretebilir ve oyun stilinize uyacak şekilde daha da özelleştirebilirsiniz.
● Fantastik Feodal Japonya’ya Dalın – Kendinizi, şimdi doğa tarafından yutulan günlük köy yaşamını, inancı ve savaşı temsil eden yapılarla dolu güzel ortamlara bırakın. WILD HEARTS’ın dört avlanma alanı – her biri farklı mevsimleri temsil ediyor – oyunun AAA görselleriyle hayat buluyor ve Hanagasumi Tepesi’nin çiçekli arazisinin (Bahar), Starfall Adası’nın denizle çevrili şelalesinin (Yaz), Scarlet’in güzelliğini çekmenize izin veriyor. Kanyon’un sonbahar yapraklarıyla kaplı doğal manzarası (Güz) ve yarı yarıya Donmuş Ay Kalesi (Kış) – hepsine Minato köyünden erişilebilir.

Son olarak WILD HEARTS, PC (Origin, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla), PlayStation 5 ve Xbox Series S|X için 17 Şubat 2023‘te piyasaya sürülecek.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....

Telefon Haberleri

Samsung, Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Flip 6 ve Fold 6’yı duyurdu. Katlanabilir telefon serisinin yeni sürümü, Snapdragon 8 Gen 3 ve...