Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wild Hearts’ün İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Koei Tecmo’ya bağlı Omega Force stüdyosu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals etiketi altında yayınlanan yeni av oyunu WILD HEARTS, bugün yedi dakikadan fazla avlanma içeren ilk oyun içi fragmanını aldı. Görüntülerin çoğu, Bahar bölgesi olan Hanagasumi Tepeleri’ni gösteriyor (her mevsim için bir tane olmak üzere dört ana bölge olacak).

Aşağıda yayınlanan resmi 7 dakikalık oyun içi oynanış fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun hikayesi ve özellikleri hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdakı resmi açıklamayı okuyabilir ve resmi fragmanı izleyebilirsiniz.

“WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan fantastik bir manzara olan Azuma’da geçiyor. Genellikle barış içinde yaşayan, doğayla iç içe olan canavarlar şimdi kırsal kesimde hızla yayılıyor ve çevrelerini vatandaşların hayatları pahasına değiştiriyor.
Kış kurdu Deathstalker ile korkunç bir savaştan sonra, yaşamı sürdüren bir teknolojinin taşıyıcısı olursunuz. Güçleriniz büyüdükçe, bölge genelinde dengeyi yeniden sağlamak zorunda kalıyorsunuz.”

Özellikler

● Doğadan Etkilenen Dev Canavarları Avlayın – Kemono, çevreleriyle kaynaşarak benzersiz bir evrim geçirmiş ve çevrelerini ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirmek için doğanın gücünü kullanan hayvanlardır. Bitki aşılı sincaplardan devasa Kingtusk yaban domuzuna veya Deathstalker vahşi kurduna ve daha birçok yaratığa kadar her boyutta Kemono ile karşılaşacaksınız. Bu muazzam yaratıklar, yeni bölgelerini savunmak için doğanın gücünü kullanır.
● Dövüş Alanınızı Hazırlayın – Kadim Karakuri teknolojisi, dev Kemono’yu devirmek için yeni, son derece esnek ve yaratıcı avlanma alanları oluşturmanıza ve inşa etmenize olanak tanır. İhtiyaçlarınıza, becerilerinize ve hangi kemono ile savaştığınıza bağlı olarak birçok türde karakuri inşa etmek için malzeme stoklayın. Yenildiğiniz her yeni Kemono, yeni Karakuri’yi ve kullanılacak yeni kaynakları ortaya çıkarır.
● Pack Hunter veya Lone Wolf – WILD HEARTS’ın ortak çalışma ve çapraz oynama özellikleri, sizin ve en fazla iki arkadaşınızın birlikte Kemono’yu avlamasına olanak tanır. Paket avcılığı, daha fazla inşa etme yeteneği ve özel görevlerle savaş planlarınızı genişletmenizi sağlar. Yalnız bir kurt olarak, Torri Sistemi aracılığıyla çok oyunculu modda sorunsuz bir şekilde katılabilir ve diğer avcılara yardım edebilir ya da dev canavarları kendi başınıza alt edebilirsiniz.
● Avlanmak için Teçhizat, Avlanmak için Teçhizat – Her avdan ve çevreden malzeme toplayarak en büyük avcı olabilir ve farklı varyasyonlara sahip benzersiz zırh setleri üretebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz silahlar ve tonlarca varyasyonla, her biri farklı oyun hızı ve saldırılara sahip herkes için bir dövüş stili var. Yenilen Kemono’nun malzemesiyle teçhizat üretebilir ve oyun stilinize uyacak şekilde daha da özelleştirebilirsiniz.
● Fantastik Feodal Japonya’ya Dalın – Kendinizi, şimdi doğa tarafından yutulan günlük köy yaşamını, inancı ve savaşı temsil eden yapılarla dolu güzel ortamlara bırakın. WILD HEARTS’ın dört avlanma alanı – her biri farklı mevsimleri temsil ediyor – oyunun AAA görselleriyle hayat buluyor ve Hanagasumi Tepesi’nin çiçekli arazisinin (Bahar), Starfall Adası’nın denizle çevrili şelalesinin (Yaz), Scarlet’in güzelliğini çekmenize izin veriyor. Kanyon’un sonbahar yapraklarıyla kaplı doğal manzarası (Güz) ve yarı yarıya Donmuş Ay Kalesi (Kış) – hepsine Minato köyünden erişilebilir.

Son olarak WILD HEARTS, PC (Origin, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla), PlayStation 5 ve Xbox Series S|X için 17 Şubat 2023‘te piyasaya sürülecek.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...