Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Hızlı ve Öfkeli 10
Hızlı ve Öfkeli 10

Sinema Haberleri

Vin Diesel ve Lucadris, Fast X Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı

Fast and Furious serisi ilk olarak 2002 yılında bizlerin karşısına çıktı. 20 yıldır 9 ana film ve 1 tane spin-off yapımı ile ekranlarda bizlere eşlik eden seri yakında sona eriyor. Ses getiren oyuncu kadrosu bulunan Fast X‘den yeni bilgiler geldi.

Filmin çekim süreci hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Vin Diesel ve Lucadris, sosyal medya hesapları üzerinden filmin devam eden çekimlerinden bir video paylaştı.

Fast X Çekimlerinde İşler Yolunda

Paylaşılan videoda herşeyin yolunda olduğunu ve çekimlerin çok iyi ilerlediğini söyleyen başrol oyuncuları, hayranların güvenini bir kez daha tazeledi. İki oyuncuda hikayenin sonunun geldiğini belirterek bir tür miras inşaa ettiklerini söylediler.

Serinin resmi olarak açıklanan sondan bir önceki filmi olan Fast X’in çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Film hepimizin sevdiği Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang‘ın canlandırdığı ana karakterleri geri getirecek.

Ayrıca alıştığımız isimlerin yanı sıra filme yeni isimlerde katıldı. Bunlar Aquaman’den Jason Momoa bu filmin ana kötü adamı olarak, Kaptan Marvel’den Brie Larson‘ı açıklanmayan bir rolle ve The Suicide Squad’dan Daniela Melchior‘u gizemli bir rolü canlandırmak için filmin oyuncu kadrosuna katıldı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...