Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Silk Spider Society
Silk Spider Society

Sinema Haberleri

Silk Spider Society Dizisi Prime Video’da Yayınlanmayacak

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Ancak, Marvel karakterinin hepsi henüz Marvel Sinematik Evreni‘ne bağlı değil. Evet doğru tahmin ettiniz. Sony Spider Verse evrenini henüz resmi olarak Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı değil.

Geçtiğimiz aylarda Sony Pictures, haklarını elinde bulundurduğu Marvel karakterleri için çekecekleri dizilerin yayınlanması için Amazon Prime Video ile el sıkıştıklarını açıklamıştı. İki şirket arasında yapılan anlaşmanın ilk meyvesi ise, Kore kökenli bir kadın olan Cindy Moon’u konu alacak olan Silk Spider Society dizisi olacak.

Amazon, Silk Spider Society Dizisinden Umudunu Kesti

Silk Spider Society

Sony ya da Amazon, yapım hakkında güncel olarak hayranları bilgilendirmiyor olsa da Silk Spider Society dizisi için yılan hikayesine döndü diyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda yapımın senaryosunun sıfırdan yeni yazar ekibiyle beraber tekrardan kaleme alınacağı aktarılmıştı. Son yaşanan gelişmelere göreyse Amazon, diziyi yayınlamaktan vazgeçti.

Deadline tarafından aktarılan bilgilere göre, Amazon dizinin gidişatından emin olmaması nedeniyle yapımı Prime Video üzerinden izleyiciyle buluşturmaktan vazgeçti. Dizi, Prime Video üzerinden izleyiciyle buluşmayacak ve farklı bir platform üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Alınan bu kararların akabinde, Amazon’un dizinin prodüksiyon sürecine dahil olmaya devam edip etmeyeceği ve yapımın hangi platforma transfer olacağı ise bilinmiyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...