Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Silk Spider Society
Silk Spider Society

Sinema Haberleri

Amazon’a Özel Marvel Yapımları Geliyor

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Ancak, Marvel karakterinin hepsi henüz Marvel Sinematik Evreni‘ne bağlı değil. Evet doğru tahmin ettiniz. Sony Spider Verse evrenini henüz tam olarakMarvel Sinematik Evreni‘nde göremedik.

Sony ve Amazon Yeni Yapımlar için El Sıkıştı

Görünüşe göre Marvel ve Sony yapımlarını diğer Marvel yapımları gibi Disney Plus üzerinden izlemeyeceğiz. Bu ne demek şimdi, nereden izleyeceğiz diye isyan ediyor olabilirsiniz. Korkmayın bu yapımlar oldukça farklı karakterlere yapılacak.

Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre Sony Pictures‘in haklarına sahip olduğu Marvel karakterlerinin dizileri için iki taraf anlaşma sağladı. Bu yapımlardan ilki Marvel Sinematik Evreni‘nde Peter Parker ile aynı örümcek tarafından ısırılmış Kore kökenli bir kadın olan Cindy Moon’u konu alacak olan Silk: Spider Society olacak.

Bu yapım oldukça iddialı olacak. Çünkü teknik kadrosu oldukça başarılı. Dizinin yapımcısı olarak Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün yapımcıları Phil Lord ve Christopher Miller, dizinin baş yapımcısı ise eski Sony Pictures Başkanı Amy Pascal olacak ve dizinin yönetmen koltuğunda The Walking Dead’in geliştiricisi Angela Kang oturacak.

Yapımın ne zaman izleyiciyle buluşacağı henüz belli değil.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Ubisoft, bu yılki Ubisoft Forward etkinliğinde, merakla beklenen Assassin’s Creed Shadows için kapsamlı bir oynanış fragmanı sundu. Bu genişletilmiş gösterim, oyunun detaylarına dair birçok...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....