Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Quentin Tarantino, Marvel yada DC ile Çalışmayı Düşünmüyor

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da son dönemde çok fazla arka arkaya süper kahraman filmi görmeye başladık.

Bu duruma örnek vermek gerekirse yakın dönemde izleyiciyle buluşan DC‘nin yeni filmi Black Adam‘ın arkasından Marvel‘in Black Panther: Wakanda Forever filminin vizyona girmesini gösterebiliriz. Her ne kadar iki yapımda birbirinden bağımsız olsalarda ikisinin tek bir ortak noktası var süper kahraman filmi olması.

Tarantino, “Maaşlı İşçi” Olmadığı Söyledi

Özellikle Marvel ve DC‘nin sinema dünyasının ikonik aktörleri ve yönetmenleriyle el sıkışması gözleri Quentin Tarantino‘ya çevirmişti. Tarantino, Hollywood‘a damgasını vurmayı başaran isimlerden birisi. Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Kill Bill, Soysuzlar Çetesi gibi gişede harikalar yaratan usta yönetmen kendisine yöneltilen Marvel ve DC sorusuna cevap verdi.

Süper kahraman filmlerine uzak olmayan, karmaşık ve derin hikaye anlatımları konusunda usta olan Quentin Tarantino, Marvel yada DC ile çalışmayı maaşlı çalışanlara benzettiğini dile getirdi.

O türden projeler için maaşlı çalışan olmanız gerekiyor. Ben maaşlı çalışan değilim. İş aramıyorum. Yakın gelecekte de iş arayacağımı düşünmüyorum.

Kaynak; IGN

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...