Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Quentin Tarantino The Movie Critic
Quentin Tarantino The Movie Critic

Sinema Haberleri

Quentin Tarantino, The Movie Critic Filmini Çekmekten Vazgeçti

Hollywood’un en gözde isimlerinden birisi olan Quentin Tarantino; Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Kill Bill, Soysuzlar Çetesi gibi gişede harikalar yaratan birçok yapıma imza atmayı başardı. Her yapımıyla adından daha çok söz ettiren Tarantino, geçtiğimiz yıl kariyeri hakkında bir dizi dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Usta yönetmen kariyerinin ilk dizi projesi ile ilgilenmeye devam ederken, “geri kalmaktan korktuğu için” 10.filmiyle beraber emekli olacağını resmi olarak açıklayarak; “The Movie Critic” adını verdiği kariyerinin son filmi üzerinde çalışmalara başladı.

Samuel L. Jackson, John Travolta, Bruce Willis ve Leonardo DiCaprio’nun oyuncu kadrosunda yer aldığı bilinen ayrıca, Brad Bitt‘in başrolünde olacağı film izleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenirken filmin tüm seyrini değiştirecek bir açıklama Tarantino‘dan geldi ve filmin asla izleyiciyle buluşmayacağını duyurdu..

The Movie Critic Filminin Oyuncu Kadrosu Yıldızlaşmaya Devam Ediyor

Quentin Tarantino

Quentin Tarantino‘nun oyuncu kadrosu yıldızlar geçidi olan son filmi The Movie Critic‘in senaryosunu beğenmediği gerekçesiyle filmi çekmekten vazgeçtiğini duyurdu. Filmin senaryosunu revize ederek daha iyi bir hale getirmek yerine direk olarak filmi rafa kaldırmasının altında farklı bir neden mi olduğu ise henüz bilinmiyor.

Kariyerini çekeceği 10.filmiyle beraber noktalamakta kararlı olan Hollywood’un duayen ismi Quentin Tarantino‘nun son film projesinin ne olacağı ise merakla bekleniyor. Quentin Tarantino‘nun son filmi olması beklenen The Movie Critic‘in hiçbir zaman izleyici karşısına çıkmayacağını bir kez daha hatırlatalım.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...