Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Quentin Tarantino The Movie Critic
Quentin Tarantino The Movie Critic

Sinema Haberleri

Quentin Tarantino Geri Kalmaktan Korkuyor

Hollywood’un en gözde isimlerinden birisi olan Quentin Tarantino Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Kill Bill, Soysuzlar Çetesi gibi gişede harikalar yaratan birçok yapıma imza atmayı başardı. Geçtiğimiz haftalarda kendisine yöneltine Marvel yada DC sorusuna “Ben maaşlı çalışan değilim.” cevabını veren usta ismin son yapımını izleyeli 3 yıl oluyor.

Quentin Tarantino‘nun en son yapımı 2019 yılında izleyiciyle buluşan ve başrollerinde Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie gibi yıldızların bulunduğu Once Upon a Time in Hollywood olmuştu. Once Upon a Time in Hollywood ayrıca 2 dalda Oscar kazanmayı başarmıştı.

Geçtiğimiz günlerde usta yönetmenin 3 yıl aranın ardından 8 bölümlük bir mini diziyle ekranlara geri döneceği açıklanmıştı. Usta yönetmenden gelen yeni bilgiler ise hayranlarını bir hayli üzecek.

Tarantino Zirvede Bırakmak İstiyor

Quentin Tarantino geçtiğimiz gün CNN‘de yayınlanan Who’s Talking to Chris Wallace? programına konuk olarak katıldı. Program sırasında hayranları tarafından oldukça merak edilen soruları yanıtlayan Tarantino, kariyer hedefleri hakkında da bazı detaylardan bahsetti.

Tarantino‘ya yöneltilen “Neden 10.filminiz son yapımınız olacak?” sorusuna oldukça uzun zamandır sektörün içinde bulunduğunu ve sürekli olarak herşeyin değiştiğini bu nedenle yeniliklere ayak uyduramama korkusu yaşadığını itiraf etti.

Bu işi uzun zamandır yapıyorum. 30 yıldır. Artık gösteriyi sona erdirmenin zamanı geldi. Dediğim gibi, ben bir şov insanıyım. Senin, daha fazlasını istemene neden olmak istiyorum. Azalan bir getiri için çalışmak istemiyorum. Ben, herhangi biri olmak istemiyorum. Şu anda çıkan filmler söz konusu olduğunda kendimi biraz yaşlı bir adam gibi hissediyorum. Çağın dışında kalmış o yaşlı adam olmak istemiyorum. Şu anda olan tam olarak bu.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...