Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

PS Plus Mart 2023 Oyunları Açıklandı

Sony, yılın ilk State of Play etkinliği sırasında PS Plus abonelerini de es geçmedi ve Mart ayına özel toplam değeri 1500 Tl’den fazla olan muhteşem oyunların hizmete dahil edildiğini açıkladı.

PS Plus’a Özel Üç Muhteşem Oyun

Battlefield 2042Minecraft Dungeons ve Code Vein olarak açıklanan oyunların 7 Mart’tan itibaren PS Plus kademesi fark etmeksizin tüm kullanıcılar, 3 Nisan’a kadar ücretsiz olarak  kütüphanelerine ekleyebilecekler. Hemen hemen birçok oyun severe hitap edecek bu üç oyunun PS Plus’a büyük bir abone kazandırması bekleniyor.

PS 5 kullanıcılarının çapraz olarak oynayabileceği Battlefield 2042, güzel bir çıkış yapamamıştı. Ancak geliştiricilerin oyuna gerek önemi vermesiyle oyun yeniden bir popülarite kazanmıştı. Ancak son zamanlarda tekrardan aktif oyuncu sayısında bir düşüş görülüyordu. PS Plus kullanıcılarının da oyuna girmesiyle oyunun yeniden eski günlerine döneceği tahmin ediliyor.

Minecraft hayranlarını da unutmayan Sony, Minecraft Dungeons’u da ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeye olanak sağlıyor. Hem ailecek hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyun, günümüzde hâlâ popülerliğini korumaya devam ediyor.

Aksiyon-RPG hayranları için de bir seçenek sunan Sony; Bandai Namco tarafından yayımlanan anime tarzı grafiklere sahip Code Vein oyununu da Mart ayı oyunlarına eklemiş durumda.

Son olarak 1500 TL değerindeki bu üç oyununun sadece 3 Nisana kadar ücretsiz bir şekilde PS Plus kütüphanenize ekleyebileceğinizi hatırlatmakta fayda var.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...