Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Battlefield 2042; v3.2 Güncellemesi, Çok Sayıda İyileştirme ve Değişikliğin Yanında Sınıf Sistemine Dönüşün Haberini Verdi!

EA, önceki Battlefield oyunlarında kullanılan sınıf sistemine dönüşü işaret eden Battlefield 2042 v3.2’yi kullanıma sundu.

Geliştirme ekibine göre, eski sınıf sistemine dönüş, oyunda bugüne kadarki en önemli değişikliği temsil ediyor. Ek olarak, bu yepyeni güncelleme elden geçirilmiş bir Breakaway haritası, yeni kasa silahları, yeni silah eklentileri ve çok daha fazlasını sunuyor.

Geliştirme ekibi,

“Yeni yılın başlangıcı olduğu için, güncelleme notlarımızı size ulaştırma şeklimizi değiştirmenin de doğru zamanının geldiğini düşünüyoruz” diye yazıyor. “Şu anda, onları bir güncelleme yayınlanmadan bir gün önce almaya alışkınsınız, ancak bu bilgileri elinize daha erken almak istiyoruz. Bu, artık büyük oyun güncellemelerinin içeriğine ve değişikliklerine ilişkin tam bir genel bakışın kullanıma sunulacağını bekleyebilirsiniz. serbest bırakılmalarına kadar geçen hafta içinde.”

“3.2.0 Güncellemesi, diğer birçok değişiklik ve iyileştirmenin yanı sıra Battlefield™ 2042 için Sınıfa Dönüş Sistemi üzerinde çalıştığımız için ekip için önemli bir an . Bize oyunun nasıl geliştiğini görmek istediğinizi söylediniz ve Bu değişiklikleri elinize almak için son derece heyecanlıyız.”

Battlefield 2042 şu anda dünyanın her yerinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için mevcut. Ayrıca güncellemenin detaylarına ve ekibin yaptığı açıklamanın tümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Oyunlarda yüksek FPS almak her oyuncunun hayali. Fakat bu hayale maalesef herkes ulaşamayabiliyor. Düşük bütçesi olanlar, eski bilgisayar kullanmak zorunda olanlar için oyunlarda yüksek...

Sinema Haberleri

Dünyanın en çok aboneye sahip olan ve ülkemizde de en çok tercih edilen dijital içerik platformu olan Netflix, oldukça geniş ve sürekli olarak genişlemeye...

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin yeni nesil Ryzen 9000 serisi masaüstü işlemcilerinin yakında resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu resmi satışlara gerek kalmadan bazı işlemci modellerinin testlerine...