Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Battlefield 2042; v3.2 Güncellemesi, Çok Sayıda İyileştirme ve Değişikliğin Yanında Sınıf Sistemine Dönüşün Haberini Verdi!

EA, önceki Battlefield oyunlarında kullanılan sınıf sistemine dönüşü işaret eden Battlefield 2042 v3.2’yi kullanıma sundu.

Geliştirme ekibine göre, eski sınıf sistemine dönüş, oyunda bugüne kadarki en önemli değişikliği temsil ediyor. Ek olarak, bu yepyeni güncelleme elden geçirilmiş bir Breakaway haritası, yeni kasa silahları, yeni silah eklentileri ve çok daha fazlasını sunuyor.

Geliştirme ekibi,

“Yeni yılın başlangıcı olduğu için, güncelleme notlarımızı size ulaştırma şeklimizi değiştirmenin de doğru zamanının geldiğini düşünüyoruz” diye yazıyor. “Şu anda, onları bir güncelleme yayınlanmadan bir gün önce almaya alışkınsınız, ancak bu bilgileri elinize daha erken almak istiyoruz. Bu, artık büyük oyun güncellemelerinin içeriğine ve değişikliklerine ilişkin tam bir genel bakışın kullanıma sunulacağını bekleyebilirsiniz. serbest bırakılmalarına kadar geçen hafta içinde.”

“3.2.0 Güncellemesi, diğer birçok değişiklik ve iyileştirmenin yanı sıra Battlefield™ 2042 için Sınıfa Dönüş Sistemi üzerinde çalıştığımız için ekip için önemli bir an . Bize oyunun nasıl geliştiğini görmek istediğinizi söylediniz ve Bu değişiklikleri elinize almak için son derece heyecanlıyız.”

Battlefield 2042 şu anda dünyanın her yerinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için mevcut. Ayrıca güncellemenin detaylarına ve ekibin yaptığı açıklamanın tümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...