Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Battlefield 2042; v3.2 Güncellemesi, Çok Sayıda İyileştirme ve Değişikliğin Yanında Sınıf Sistemine Dönüşün Haberini Verdi!

EA, önceki Battlefield oyunlarında kullanılan sınıf sistemine dönüşü işaret eden Battlefield 2042 v3.2’yi kullanıma sundu.

Geliştirme ekibine göre, eski sınıf sistemine dönüş, oyunda bugüne kadarki en önemli değişikliği temsil ediyor. Ek olarak, bu yepyeni güncelleme elden geçirilmiş bir Breakaway haritası, yeni kasa silahları, yeni silah eklentileri ve çok daha fazlasını sunuyor.

Geliştirme ekibi,

“Yeni yılın başlangıcı olduğu için, güncelleme notlarımızı size ulaştırma şeklimizi değiştirmenin de doğru zamanının geldiğini düşünüyoruz” diye yazıyor. “Şu anda, onları bir güncelleme yayınlanmadan bir gün önce almaya alışkınsınız, ancak bu bilgileri elinize daha erken almak istiyoruz. Bu, artık büyük oyun güncellemelerinin içeriğine ve değişikliklerine ilişkin tam bir genel bakışın kullanıma sunulacağını bekleyebilirsiniz. serbest bırakılmalarına kadar geçen hafta içinde.”

“3.2.0 Güncellemesi, diğer birçok değişiklik ve iyileştirmenin yanı sıra Battlefield™ 2042 için Sınıfa Dönüş Sistemi üzerinde çalıştığımız için ekip için önemli bir an . Bize oyunun nasıl geliştiğini görmek istediğinizi söylediniz ve Bu değişiklikleri elinize almak için son derece heyecanlıyız.”

Battlefield 2042 şu anda dünyanın her yerinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için mevcut. Ayrıca güncellemenin detaylarına ve ekibin yaptığı açıklamanın tümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...