Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Johnny Deep
Johnny Deep

Sinema Haberleri

Johnny Depp’in Jack Sparrow Olarak Geri Dönebileceği İddiaları Yeniden Güçlenmeye Başladı

Kült haline gelen Karayip Korsanları serisinin yıldızı Johnny Depp, eski eşi Amber Heard ile aralarında süre gelen dava yüzünden bir süredir gündemde. Dava sırasında Jack Sparrow rolüne dönme ihtimalinin düşük olduğunu söyleyen oyuncu hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz Haziran aylarında Johnny Depp‘in Karayip Korsanları serisinde ki ikonik Jack Sparrow rolüne geri dönmek konusunda Disney ile anlaştığı öne sürülmüştü. Her ne kadar bu iddialar oldukça güvenilir kaynaklar tarafından öne atılmış olsalarda ne yazık ki bu haber yalanlanmıştı. Son günlerde ise bu iddialar oldukça güçlü bir şekilde tekrar konuşulmaya başlandı.

Bruckheimer, Seri Hakkında Oldukça Umut Verici Açıklamalarda Bulundu

Karayip Korsanları serisinin yapımcılarından birisi olan Jerry Bruckheimer, geçtiğimiz günlerde hayranların en merak ettiği sorulardan bir tanesini oldukça umut verici bir şekilde cevapladı. Şu noktada geçtiğimiz haftalarda iptal edilen Margot Robbie‘nin başrolünde olduğu filmin geri döneceğini ima etmiş olabilir diye düşünebilirsiniz. O konuda da açıklamalarda bulunan Bruckheimer şu açıklamayı yaptı.

Bir fikrimiz vardı ve onu bir süredir geliştiriyorduk, yıllar önce… Bunun gerçekten harika olacağını düşündük. Ama sanırım bu projeyi şuan için yapmak istemiyorlar. Bu projede aslına bakarsanız senaryo belli bir noktada öne çıkacaktı.

En Başından Beri İki Senaryo Vardı Aslında

Johnny Depp‘in yasal olarak kendisini temize çıkarmasının ardından birçok hayran Jack Sparrow rolüne geri dönmesini bekliyor. Bu nokta da ise Bruckheimer hayranların kafasını karıştıracak bir açıklama da bulundu.

Korsanlar için iki farklı hikaye üzerinde çalışıyorduk. Bu hikayelerden bir tanesini zaten biliyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak iptal edildi. Diğer üzerinde çalıştığımız hikaye ise önce geriye sonra ileriye gitmeye başladı. Bu yüzden o hikayeyi gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz. Hala üzerinde çalışıyoruz. Henüz hiçbir şey kesin değil, ancak bir senaryoya doğru küçük bebek adımları atmaya devam ediyoruz.

Karayip Korsanları serisinin yapımcılarından birisi olan Jerry Bruckheimer‘ın yapmış olduğu açıklamalar Johnny Depp‘in seriye geri döneceği söylentilerini tekrardan alevlendirmeye başladı. Sizce bu açıklamaların ardından Depp‘in geri dönmeye açık olduğunu rahatlıkla söyleyebilir miyiz?

Kaynak; Collider

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....