Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Johnny Deep’in Jack Sparrow’a Dönebileceği İddia Edildi

Kült haline gelen Karayip Korsanları serisinin yıldızı Johnny Deep, eski eşi Amber Heard ile aralarında süre gelen dava yüzünden bir süredir gündemde. Dava sırasında Jack Sparrow rolüne dönme ihtimalinin düşük olduğunu söyleyen oyuncu hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı.

Disney‘e oldukça yakın olduğu iddia edilen bir kaynak bir takım açıklamalarda bulundu. İddialara göreyse kült haline gelen seri Johnny Deep ile beraber yeniden sinemalarda yerini alacak. Evet Johnny Deep ile beraber. Disney ve Deep‘in arası bozuk olsa da bakalım işin aslı neymiş.

Johnny Deep, Film Maliyeti Kadar Ücretle Sparrow Olarak Dönebilir

Johnny Deep ve Disney‘in arası eski eşi Amber Heard ile aralarında süre gelen dava yüzünden oldukça kötü durumda. Bu sebepten dolayı Deep, on milyonlarca dolar teklif edilse dahi seride yer almayacağını söylemişti. Ancak demek ki ücretler arttıkça fikirler değişebiliyormuş.

Disney‘e oldukça yakın olduğu iddia edilen bir kaynak, Johnny Deep‘in 301 milyon dolar karşılığında Jack Sparrow rolüne geri döneceğini söyledi. Bununla da kalmayıp ayrıca Disney Plus‘a özel olarak Jack Sparrow‘un gençliğini konu edinecek bir dizi de izleyiciyle buluşacak.

Tüm bu durumun yalnızca iddiadan ibaret olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Konuyla alakalı resmi açıklama yakında gelebilir.

Kaynak; NewYork Post

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Bugünkü incelememizin 2 farklı konuğu bulunuyor. Bugün, sizler için AMD Ryzen 9 7950X ve AMD Ryzen 5 7600X model yeni işlemcilerin yazılı incelemesini gerçekleştiriyoruz....

İnceleme

Toplama oyuncu bilgisayarı inceleme serimize İncehesap “Crown” sistemle birlikte devam ediyoruz. Bu sistem aslında Nvidia ekran kartı kullanmak isteyenlerin tercih edeceği sistemlerden biri. Yani...

Teknoloji Haberleri

Intel, merakla beklenen “Raptor Lake” kod adlı 13. nesil işlemcilerini en sonunda resmi olarak tanıttı! Bu lansman AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin NDA’inin kalkmasından...

Oyun Haberleri

Bu yazın başlarında PS5 üzerinden piyasaya sürülen yeni Spiderman oyunu  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in pc sürümü içinde fragman yanınlandı. Açıkçası Miles Morales, PS5’te zaten...