Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Karayip Korsanları 6
Karayip Korsanları 6

Sinema Haberleri

Johnny Deep’in Jack Sparrow’a Dönebileceği İddia Edildi

Kült haline gelen Karayip Korsanları serisinin yıldızı Johnny Deep, eski eşi Amber Heard ile aralarında süre gelen dava yüzünden bir süredir gündemde. Dava sırasında Jack Sparrow rolüne dönme ihtimalinin düşük olduğunu söyleyen oyuncu hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı.

Disney‘e oldukça yakın olduğu iddia edilen bir kaynak bir takım açıklamalarda bulundu. İddialara göreyse kült haline gelen seri Johnny Deep ile beraber yeniden sinemalarda yerini alacak. Evet Johnny Deep ile beraber. Disney ve Deep‘in arası bozuk olsa da bakalım işin aslı neymiş.

Johnny Deep, Film Maliyeti Kadar Ücretle Sparrow Olarak Dönebilir

Johnny Deep ve Disney‘in arası eski eşi Amber Heard ile aralarında süre gelen dava yüzünden oldukça kötü durumda. Bu sebepten dolayı Deep, on milyonlarca dolar teklif edilse dahi seride yer almayacağını söylemişti. Ancak demek ki ücretler arttıkça fikirler değişebiliyormuş.

Disney‘e oldukça yakın olduğu iddia edilen bir kaynak, Johnny Deep‘in 301 milyon dolar karşılığında Jack Sparrow rolüne geri döneceğini söyledi. Bununla da kalmayıp ayrıca Disney Plus‘a özel olarak Jack Sparrow‘un gençliğini konu edinecek bir dizi de izleyiciyle buluşacak.

Tüm bu durumun yalnızca iddiadan ibaret olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Konuyla alakalı resmi açıklama yakında gelebilir.

Kaynak; NewYork Post

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...