Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse Çıkış Tarihi Duyuruldu

Koei Tecmo bugün yaptığı açıklamada, Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse Mart 2023’te PC ve konsollarda piyasaya sürüleceğini duyurdu.

İlk olarak Nintendo Wii’de yıllar önce piyasaya sürülen hayatta kalma-korku oyununun yeniden yapımı olan oyun PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One’da 9 Mart 2023’te çıkacak.

Oyunun normal sürümünün yanı sıra bir Dijital Deluxe Edition ayrıca Rogetsu Adası Akşam Yemeği Partisi Kostüm Seti ve bir dijital sanat kitabı (orijinal film müziği dahil) dahil olmak üzere tüm platformlarda yayınlanacak. Bugün yayınlanan yeni bir genel bakış fragmanını izleyebilir ve oyunun hikayesini aşağıdan okuyabilirsiniz.

Oyun Hikayesi

Japonya’nın güneyindeki uzak bir adada geçen ürkütücü bir gizem. Beş genç kızın bir ada festivalinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından on yıl sonra, onların ortadan kaybolması sırasında meydana gelen olaylara dair anıları belirsizliğini koruyor. Ancak kızlardan ikisi, ilk ortadan kaybolmadan on yıl sonra ölü bulunduğunda, kalan üç genç, arkadaşlarının ölümünün gizemini çözmek için hayaletler ve ruhların ele geçirdiği perili bir yer olan adaya geri dönerken aynı zamanda geride bıraktıkları anıların sırları da açığa çıkıyor.

Son olarak Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse; PC(Steam), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One için 9 Mart 2023’te çıkıyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...

Oyun İndirimleri

Joey Drew Studios‘un sevilen oyun serisi Bendy and the Dark Revival, 2022 yılında piyasaya sürüldükten sonra hayranlarını büyülemeyi başardı. Ancak, serinin sadık takipçileri daha...