Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Abyss World: Apocalypse PC İçin Duyuruldu

Önümüzdeki yıl dünya çapında piyasaya sürülecek ve Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen ilk oyunlardan biri olacak Abyss World: Apocalypse PC için duyuruldu. Gelin bu yeni oyun motorunu kullanan oyunun ayrıntılarına bir göz atalım.

Abyss World: Apocalypse Ayrıntıları

Bir fragmanla duyurulan Abyss Studio’nun geliştirdiği oyun, Old Tide’ın yok olmasına ve Black’in ortaya çıkmasına neden olan Fire Thief etkinliği sırasında düzeni bozulan Nornidia bölgesinin karanlık ve gizemli dünyasında geçecek. Bu kaos çağında oyuncular bu dünyanın gizemlerini ortaya çıkarmak, yeraltı sisinin derinliklerine inmek ve dünyayı kurtarmak zorunda kalacaklar. Hikayenin tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Oyuncular, uçsuz bucaksız Nordinia topraklarında “Eski Dalga”nın izlerini keşfedecek ve arkasındaki sırları ortaya çıkaracak. Geçmişte, dünyanın ruhları denizin diğer yakasına – “Eski Gelgit” e gelirdi. Ancak “Ateş Hırsızı” olayının ortaya çıkmasıyla Eski Dalga ortadan kalktı, düzen dengesi bozuldu ve ruhlar artık karşı tarafa çekilmez hale geldi.
Tuhaf gelgit sesleri, her şeyi yiyip bitiren Kara Dalga’yı cezbetti. Ancak, o dinlenme yerinin karanlığı ışıkla dağıldı… ve zafer hikayesi de başlayacak.

-Abyss World: Apocalypse Oyun Açıklaması-

Açıklama ve fragman, oyunun biraz geleneksel bir Soulslike benzeri olacağını öne sürse de oyun, onu diğer benzer oyunlardan ayıracak bazı özelliklere sahip olacak, örneğin oyuncuların belirli bölgelerin durumunu etkilemesine izin verecek dinamik bir dünya arayışı sistemi gibi özellikler sunacak. Geleneksel görevlendirme sistemlerinin aksine, oyuncu eylemleri ve kararları, dünyanın bazı bölgelerinin sonuçlarını ve birçok seviyenin görünümünü belirleyecektir. Oyuncular, maceraları boyunca kendi destansı hikayelerini yaratabilecekler.

Son olarak resmi bir çıkış tarihi olmayan ama 2023’te çıkması beklenen Abyss World: Apocalypse oyununu Resmi Steam Sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...