Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Abyss World: Apocalypse PC İçin Duyuruldu

Önümüzdeki yıl dünya çapında piyasaya sürülecek ve Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen ilk oyunlardan biri olacak Abyss World: Apocalypse PC için duyuruldu. Gelin bu yeni oyun motorunu kullanan oyunun ayrıntılarına bir göz atalım.

Abyss World: Apocalypse Ayrıntıları

Bir fragmanla duyurulan Abyss Studio’nun geliştirdiği oyun, Old Tide’ın yok olmasına ve Black’in ortaya çıkmasına neden olan Fire Thief etkinliği sırasında düzeni bozulan Nornidia bölgesinin karanlık ve gizemli dünyasında geçecek. Bu kaos çağında oyuncular bu dünyanın gizemlerini ortaya çıkarmak, yeraltı sisinin derinliklerine inmek ve dünyayı kurtarmak zorunda kalacaklar. Hikayenin tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Oyuncular, uçsuz bucaksız Nordinia topraklarında “Eski Dalga”nın izlerini keşfedecek ve arkasındaki sırları ortaya çıkaracak. Geçmişte, dünyanın ruhları denizin diğer yakasına – “Eski Gelgit” e gelirdi. Ancak “Ateş Hırsızı” olayının ortaya çıkmasıyla Eski Dalga ortadan kalktı, düzen dengesi bozuldu ve ruhlar artık karşı tarafa çekilmez hale geldi.
Tuhaf gelgit sesleri, her şeyi yiyip bitiren Kara Dalga’yı cezbetti. Ancak, o dinlenme yerinin karanlığı ışıkla dağıldı… ve zafer hikayesi de başlayacak.

-Abyss World: Apocalypse Oyun Açıklaması-

Açıklama ve fragman, oyunun biraz geleneksel bir Soulslike benzeri olacağını öne sürse de oyun, onu diğer benzer oyunlardan ayıracak bazı özelliklere sahip olacak, örneğin oyuncuların belirli bölgelerin durumunu etkilemesine izin verecek dinamik bir dünya arayışı sistemi gibi özellikler sunacak. Geleneksel görevlendirme sistemlerinin aksine, oyuncu eylemleri ve kararları, dünyanın bazı bölgelerinin sonuçlarını ve birçok seviyenin görünümünü belirleyecektir. Oyuncular, maceraları boyunca kendi destansı hikayelerini yaratabilecekler.

Son olarak resmi bir çıkış tarihi olmayan ama 2023’te çıkması beklenen Abyss World: Apocalypse oyununu Resmi Steam Sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.

 

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...