Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Maymunlar Cehennemi Kingdom of the Planet of the Apes Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık
Maymunlar Cehennemi Kingdom of the Planet of the Apes Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık

Sinema Haberleri

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminin Yönetmenin Sürümü Versiyonu Gelebilir

Dünyanın en popüler film serilerinden birisi olan ve 2011 yılında yeniden başlatılan Maymunlar Cehennemi serisi, gişede tahmin edilenden daha da yüksek performans sergiledi. Elde edilen bu başarı nedeniyle, özellikle film serisinin hayranları devam filmini oldukça büyük bir merakla beklemeye başladı.

Hal böyle olunca serininin prodüksiyonunu yürüten 20th Century Fox, Maymunlar Cehennemi serisinin dördüncü filmi olacak olan Kingdom of the Planet of the Apes‘i yani Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminin geleceği resmen duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filmi sinemalarda izleyici karşısına çıktı. Eleştirmenlerden ve hayranlardan oldukça olumlu yorumlar alan film hakkında, yeni detaylar paylaşıldı.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminden Yaklaşık 40 Dakikalık Sahne Silindi

Maymunlar Cehennemi Kingdom of the Planet of the Apes Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık

Yılın en iddialı ve gişe rekorları kırması beklenen Wes Ball‘ın en yeni filmi ve Maymunlar Cehennemi serisinin devam yapımının daha fazla çekilen sahneye sahip olduğu ve bu sahnelerin kurgu süreci esnasında filmden çıkarılma kararı alındığı açıklandı. 

Wes Ball tarafından aktarılan detaylara göre; Maymunlar Cehennemi 4 filminde 30 ila 40 dakika arasında çekilen fakat, kurgu esnasında silinen sahne bulunuyor. Kurgu esnasında eklenmeyen bu sahnelerin, “Yönetmenin Sürümü” versiyonuyla beraber izleyiciyle buluşturulması bekleniyor.

Serinin dördüncü filmi olacak olan Kingdom of the Planet of the Apes yani Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, 10 Mayıs 2024’te sinemalarda izleyici karşısına çıktı. Eğer sizlerde filmi merak ediyorsanız, sinemalarda izleyebilirsiniz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...