Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Xiaomi Redmi K70 Serisi’nin Görselleri Paylaşıldı

Xiaomi’nin alt markası Redmi, yeni amiral gemisi serisi K70’i duyurmaya hazırlanıyor. Seride üç model yer alacak: Redmi K70, K70 Pro ve K70e. Bu modellerin görselleri internete sızdırıldı ve tasarımlarını gözler önüne serdi.

Xiaomi Redmi K70 Serisinin Tasarımı

Redmi K70 serisinin görselleri, Çinli bir sızıntı kaynağı tarafından paylaşıldı. Görsellere göre, üç model de benzer bir tasarıma sahip olacak. Ön tarafta, delikli bir ekran ve ince çerçeveler görülüyor. Arka tarafta ise, dikdörtgen bir kamera modülü içinde üçlü bir kamera kurulumu ve bir LED flaş bulunuyor.

Xiaomi Redmi K70 serisinin donanım özellikleri de sızdırıldı. Buna göre, Redmi K70 ve K70 Pro, sırasıyla Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setlerinden güç alacak. Redmi K70e ise, MediaTek’in yakında çıkacak olan Dimensity 8300 yonga setini kullanacak.

Redmi K70 serisinin ekran özellikleri de dikkat çekiyor. Serinin her iki modeli de OLED bir panele sahip olacak. Ancak, Redmi K70’in 1,5K çözünürlük desteklediği söylenirken, Redmi K70 Pro’nun ise 2K çözünürlük desteklediği iddia ediliyor. Redmi K70e’nin ise LCD bir panel ile gelmesi ve 1080p çözünürlük sunması bekleniyor.

Xiaomi Redmi K70 serisinin fiyatları henüz belli değil. Ancak, Xiaomi’nin yakında bu modelleri resmi olarak tanıtması ve piyasaya sürmesi muhtemel görünüyor. Redmi K70 serisi, Xiaomi’nin uygun fiyatlı amiral gemisi segmentinde rekabet gücünü artırmayı hedefliyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...