Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Xbox Üyeleri İçin Hafta Sonu: Ücretsiz Oyunlar ve Assassin’s Creed Mirage

Bu hafta sonu, Xbox oyuncuları için heyecan verici bir fırsat var! Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Game Pass Core aboneliği olanlar için ücretsiz olarak oynanabilecek üç oyunu duyurdu.
Artık 22 Nisan Pazartesi gününe kadar Dungeons 3, Eiyuden Chronicle: Rising ve I Am Fish’i ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Xbox Ücretsiz Oyun Günleri Oyunları

xbox

  • Dungeons 3: Strateji ve simülasyon türlerini bir araya getiren bu oyun, karanlık bir fantezi dünyasında kendi imparatorluğunuzu kurmanıza ve düşmanlarla savaşmanıza olanak tanıyor.
  • Eiyuden Chronicle: Rising: Bu RPG (Rol Yapma Oyunu) tarzındaki oyun, grafikleri ve derin hikayesiyle dikkat çekiyor. Karakterlerinizi keşifler yaparken ve maceralara atılırken yönlendirin.
  • I Am Fish: Eğlenceli ve eşsiz bir macera oyunu olan I Am Fish’te, akvaryumunuzdan kaçan bir balığı kontrol ediyorsunuz. Yol boyunca engelleri aşın ve özgürlüğünüzü kazanın.

Bunların yanı sıra Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage için de ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor. En yeni Assassin’s Creed oyununu denemek isteyenler, 30 Nisan’a kadar oyunun ilk iki saatinin tadını çıkarabilirler.

Ücretsiz Oyun Günleri sayesinde, farklı türlerdeki oyunları keşfetme fırsatı yakalayabilir ve heyecan dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...