Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass’a Kasım Ayında Gelecek Oyunlar Açıklandı

Microsoft popüler oyun hizmeti olan Xbox Game Pass’a Kasım ayında gelecek oyunları açıkladı.

İçince Football Maneger, Pentiment gibi birçok popüler oyununda olduğu liste şöyle;

The Legend of Tianding (Bulut, Konsol ve PC) – Şimdi mevcut

Game Pass ile ilk gün kullanılabilir: 20. yüzyılın başlarındayız ve Tayvan, İmparatorluk Japonya’nın kontrolü altındadır. Bu yandan kayan dövüş oyununda Taipei’nin renkli sokaklarında kung-fu savaşında efsanevi kanun kaçağı ve halk kahramanı Liao Tianding olarak oynayın.

The Walking Dead: A New Frontier – The Complete Season (PC) – Şimdi mevcut

Javier, kendisinden alınan aileyi bulmaya kararlı genç bir adam olarak, kendi hayal edilemez kaybını yaşayan genç bir kızla tanışırsınız. Adı Clementine ve kaderiniz, yaptığınız her seçimin sonunuz olabileceği bir hikayede birbirine bağlı.

The Walking Dead: MichonneThe Complete Season (PC) – Şimdi mevcut

The Walking Dead: Michonne – Bir Telltale Miniseries, Robert Kirkman’ın en çok satan çizgi romanlarından ikonik, kılıç kullanan karakteri canlandırıyor. Geçmişinin peşini bırakmayan ve hayal edilemez kayıp ve pişmanlıklarla başa çıkan hikaye, Michonne’nin çizgi romanın 126. ve 139. sayıları arasındaki yokluğunu araştırıyor.

Ghost Song (Bulut, Konsol ve PC) – 3 Kasım

Game Pass ile birinci günde mevcut: Lorian’ın ıssız ayında, uzun süredir uykuda olan bir Deadsuit uykudan uyanır. Kendini keşfetme, eski gizemler ve kozmik terörle dolu atmosferik bir 2D macerada yüzeyin altına yolculuk yapın. Dolambaçlı mağaraları keşfedin ve bu yabancı dünyanın uzun süredir gömülü sırlarını ortaya çıkarmak için yeni yetenekler edinin.

Football Manager 2023 (Konsol ve PC) – 8 Kasım

Football Manager 2023, her maçı yaşayan ve nefes alan taraftarlardan yönetim kurulunuza, scout’larınıza, oyuncularına ve muhalefet menajerlerine kadar sizi güzel oyuna yaklaştırıyor. Rakiplerinizi alt ederek ve sahada başarı sağlayarak taraftarların desteğini kazanın.

Return to Monkey Island (Bulut, Konsol ve PC) – 8 Kasım

Return to Monkey Island, Lucasfilm Games ile birlikte geliştirilen efsanevi macera oyunları The Secret of Monkey Island ve Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge’in hikayesini sürdüren dizinin yaratıcısı Ron Gilbert’in beklenmedik, heyecan verici bir dönüşü.

Vampire Survivors (Konsol) – 10 Kasım

Vampire Survivors Xbox konsollarına geliyor ve bugün tam sürümü PC Game Pass ile oynayabilirsiniz! Doğrudan aksiyona dalın, binlerce gece yaratığını biçin ve şafağa kadar hayatta kalın! Vampirden Kurtulanların gotik-korku dünyası, acımasız canavar sürülerini üzerinize fırlatacak: doğru seçimleri yapın ya da gelgiti tersine çevirmek ve düşmanlarınıza karşı hızla kartopu yapmak için becerilerinize ve favori silahlarınıza güvenin.

Pentiment (Bulut, Konsol ve PC) – 15 Kasım

Game Pass ile ilk gün mevcut: Obsidian ve Xbox Game Studios’tan, Avrupa’nın büyük bir dini ve politik değişimin dönüm noktasında olduğu bir zamanda, ışıklı el yazmalarından ve basılı tahta baskılardan ilham alan canlı, resimli bir dünyaya adım atın. Bavyera Alpleri’nde kendini cinayetlerin, skandalların ve entrikanın ortasında bulan usta sanatçı Andreas Maler’in izinden yürü. Bu hikayeli macerada geçmişinizi seçin, değişen bir dünyayı etkileyin ve kararlarınızın sonuçlarını görün.

Somerville (Konsol ve PC) – 15 Kasım

Game Pass ile ilk gün kullanılabilir: Dünyayı felakete sürükleyen uhrevi bir istilanın ardından, ailenizi yeniden bütünleştirmenin yollarını bulmalısınız. Tehlikeli bir kırsal alanda geçen el yapımı bir bilimkurgu anlatı deneyiminde, zengin ve atmosferik bir dünyayı ve büyük ölçekli çatışmaların samimi yansımalarını keşfedin.

Şuanda ülkemizde Xbox Game Pass hizmeti ultimate sürümü 44,99 TL/Ay ve bilgisayar ve konsol sürümü ise 29,99 TL/Ay gibi bir fiyatla satılıyor. Ayrıca Electronic Arts oyunlarını da oynayabileceğiniz bu aylık oyun abonelik platformunun fiyatlarına yakında zam gelebileceği konuşuluyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...