Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Oyun Haberleri

XBOX Game Pass İçin Assassin’s Creed Origins Geliyor!

Aksiyon ve maceranın baş yapıtlarından olan Assassin’s Creed serisinin en sevilen oyunlarından birisi olan Assassin’s Creed Origins, XBOX Game Pass kullanıcılarına sunulacak.

Microsoft çalışanlarından bir tanesine ait olan blog sayfasında yayımladığı bir yazıda; Assassin’s Creed Origins‘in XBOX Game Pass‘e ekleneceğini duyurdu.

Bu oyunun eklenmesiyle beraber peşinden de birkaç özellik getiriyor. Bulut hizmeti içerecek ve bununla birlikte Ubisoft Connect uygulamasını kullanırsanız PC üzerinden de oynama şansı kazanacaksınız.

Oyunun ne zaman yayımlanacağı hakkında herhangi net bir bilgi olmamasına karşılık, blog yazısında belirtilene göre 2 ay içerisinde oyun severlere sunulması planlanıyor.

Şöyle ki bu beklediğimizden de uzun sürebilir çünkü Ubisoft‘un planlama aşamasında olan bazı fikirleri var. Bunlardan bir tanesi de Ubisoft+ hizmetini EA ile birlikte birleştirerek XBOX Game Pass‘e sunma yönünde.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...