Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wo Long: Fallen Dynasty Fragmanı Yayınlandı

Koei Tecmo ve Team Ninja tarafından PC ve konsollar için geliştirilmekte olan ve dünya çapında birkaç ay içinde piyasaya sürülecek olan bir sonraki aksiyon oyunu olacak Wo Long: Fallen Dynasty için aksiyon dolu yeni bir fragman yayınlandı.

Wo Long: Fallen Dynasty Resmi Fragmanı

Yayınlanan dijital ön siparişleri kutlamak için piyasaya sürülen yeni fragman, daha önce hiç görülmemiş Bossları, ortamları ve silahları ve ayrıca Üç Krallık’tan bazı tanınmış savaşçıları sergileyen yoğun bir görsel şölen sunuyor.

Wo Long: Fallen Dynasty dijital ön siparişlerini açmanın yanı sıra Koei Tecmo, oyunu 16 Mart’tan önce satın alan herkesin özel bir Baihu Zırhı alacağını doğruladı. Oyunu ön sipariş veren herkes hem Baihu Zırhını hem de Zhuque Zırhına özel ön sipariş bonusunu alacak. İki ek DLC öğesi, Crown of Zhurong ve Crown of Gonggong dahil olmak üzere bir Steelbook Sürümü de piyasaya sürüldüğünde satışa sunulacak. Oyunun resmi açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Wo Long: Fallen Dynasty Resmi Oyun Açıklaması

“MS 184, Geç Han Hanedanı, Çin. Ülke kaos ve yıkımla boğuşmaktadır. Uzun yıllar boyunca güçlenen imparatorluk hanedanı artık düşmek üzereydi. Wo Long: Fallen Dynasty, isimsiz bir milis askerinin, iblislerin Üç Krallığa musallat olduğu Geç Han Hanedanının karanlık fantazi versiyonunda hayatta kalmak için savaştığı dramatik, aksiyon dolu bir hikayedir. Oyuncular, Çin dövüş sanatlarından kılıç oyunlarını kullanarak amansız yaratıklarla ve düşman askerlerle mücadele eder ve içlerindeki gerçek gücü uyandırarak zoru başarmaya çalışırlar. Wo Long, çömelen ejderha anlamına geldiği gibi, aynı zamanda henüz bilinmeyen bir kahraman veya yüce kişi anlamını da taşır. Bu, ileride kahraman olacak askerlerin ‘tanınmadıkları’ dönemlerin ve aynı zamanda bir kahramanın ‘önemsiz biri’ konumundan yükselmesinin hikayesidir.”

Son olarak Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart 2023’te PC(Steam), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One üzerinden oyun severler ile buluşacak.

 

 

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...