Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wo Long: Fallen Dynasty Fragmanı Yayınlandı

Koei Tecmo ve Team Ninja tarafından PC ve konsollar için geliştirilmekte olan ve dünya çapında birkaç ay içinde piyasaya sürülecek olan bir sonraki aksiyon oyunu olacak Wo Long: Fallen Dynasty için aksiyon dolu yeni bir fragman yayınlandı.

Wo Long: Fallen Dynasty Resmi Fragmanı

Yayınlanan dijital ön siparişleri kutlamak için piyasaya sürülen yeni fragman, daha önce hiç görülmemiş Bossları, ortamları ve silahları ve ayrıca Üç Krallık’tan bazı tanınmış savaşçıları sergileyen yoğun bir görsel şölen sunuyor.

Wo Long: Fallen Dynasty dijital ön siparişlerini açmanın yanı sıra Koei Tecmo, oyunu 16 Mart’tan önce satın alan herkesin özel bir Baihu Zırhı alacağını doğruladı. Oyunu ön sipariş veren herkes hem Baihu Zırhını hem de Zhuque Zırhına özel ön sipariş bonusunu alacak. İki ek DLC öğesi, Crown of Zhurong ve Crown of Gonggong dahil olmak üzere bir Steelbook Sürümü de piyasaya sürüldüğünde satışa sunulacak. Oyunun resmi açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Wo Long: Fallen Dynasty Resmi Oyun Açıklaması

“MS 184, Geç Han Hanedanı, Çin. Ülke kaos ve yıkımla boğuşmaktadır. Uzun yıllar boyunca güçlenen imparatorluk hanedanı artık düşmek üzereydi. Wo Long: Fallen Dynasty, isimsiz bir milis askerinin, iblislerin Üç Krallığa musallat olduğu Geç Han Hanedanının karanlık fantazi versiyonunda hayatta kalmak için savaştığı dramatik, aksiyon dolu bir hikayedir. Oyuncular, Çin dövüş sanatlarından kılıç oyunlarını kullanarak amansız yaratıklarla ve düşman askerlerle mücadele eder ve içlerindeki gerçek gücü uyandırarak zoru başarmaya çalışırlar. Wo Long, çömelen ejderha anlamına geldiği gibi, aynı zamanda henüz bilinmeyen bir kahraman veya yüce kişi anlamını da taşır. Bu, ileride kahraman olacak askerlerin ‘tanınmadıkları’ dönemlerin ve aynı zamanda bir kahramanın ‘önemsiz biri’ konumundan yükselmesinin hikayesidir.”

Son olarak Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart 2023’te PC(Steam), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One üzerinden oyun severler ile buluşacak.

 

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...