Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wo Long: Fallen Dynasty 1.03 Güncellemesinin Detayları Paylaşıldı!

Yeni bir Wo Long: Fallen Dynasty güncellemesi bugün PC ve PlayStation konsollarında yayımlandı. PC’deki fare ve klavye kontrollerini büyük ölçüde etkileyen önemli bir sorun da dahil olmak üzere çeşitli sorunlar için düzeltmeler sunuyor.

Yakında Xbox konsollarında ve oyunun Microsoft Store sürümünde yayımlanacak olan 1.03 güncellemesi, konuk oyuncuların ara sahneleri atlamasına ve bölüm sonu canavarı savaşlarından sonra oturumu terk etmesine olanak tanıyan yeni bir seçeneğin yanı sıra hata düzeltmelerinden oluşan bir seçenek sunuyor.

Yukarıda bahsedildiği gibi, yeni Wo Long: Fallen Dynasty güncellemesi, fare kullanırken kamera kontrolleri, belirli ortamlarda oluşan beyaz titremeler, belirli ortamlarda kullanılamayan çözünürlük seçenekleri ve daha fazlası gibi PC’ye özgü bazı sorunları da gideriyor.

Wo Long: Fallen Dynasty

Ne yazık ki, yeni Wo Long: Fallen Dynasty güncellemesi, birçok kullanıcının yaşadığı performans sorunları konusunda pek bir şey yapmıyor gibi görünüyor. PC oyuncuları, özel efektleri ve diğer görsel öğeleri kapatarak modları iyileştirmek için kullanma seçeneğine sahip oluyor ancak bu, optimal bir çözüm olmaktan çok uzakta.

Wo Long: Fallen Dynasty artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One‘da mevcut. Oyun ayrıca hem Xbox konsolları hem de PC için Xbox Game Pass‘te mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...