Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Wo Long: Fallen Dynasty 1.03 Güncellemesinin Detayları Paylaşıldı!

Yeni bir Wo Long: Fallen Dynasty güncellemesi bugün PC ve PlayStation konsollarında yayımlandı. PC’deki fare ve klavye kontrollerini büyük ölçüde etkileyen önemli bir sorun da dahil olmak üzere çeşitli sorunlar için düzeltmeler sunuyor.

Yakında Xbox konsollarında ve oyunun Microsoft Store sürümünde yayımlanacak olan 1.03 güncellemesi, konuk oyuncuların ara sahneleri atlamasına ve bölüm sonu canavarı savaşlarından sonra oturumu terk etmesine olanak tanıyan yeni bir seçeneğin yanı sıra hata düzeltmelerinden oluşan bir seçenek sunuyor.

Yukarıda bahsedildiği gibi, yeni Wo Long: Fallen Dynasty güncellemesi, fare kullanırken kamera kontrolleri, belirli ortamlarda oluşan beyaz titremeler, belirli ortamlarda kullanılamayan çözünürlük seçenekleri ve daha fazlası gibi PC’ye özgü bazı sorunları da gideriyor.

Wo Long: Fallen Dynasty

Ne yazık ki, yeni Wo Long: Fallen Dynasty güncellemesi, birçok kullanıcının yaşadığı performans sorunları konusunda pek bir şey yapmıyor gibi görünüyor. PC oyuncuları, özel efektleri ve diğer görsel öğeleri kapatarak modları iyileştirmek için kullanma seçeneğine sahip oluyor ancak bu, optimal bir çözüm olmaktan çok uzakta.

Wo Long: Fallen Dynasty artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One‘da mevcut. Oyun ayrıca hem Xbox konsolları hem de PC için Xbox Game Pass‘te mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...