Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

What If...?
What If...?

Sinema Haberleri

What If…? 2.Sezon Yayın Tarihi Sızdırıldı

Son günlerde belkide en çok konuştuğumuz dijital yayın platformlarından bir tanesi Disney Plus oluyor. Bunun en büyük nedeni arka arkaya bizlere sunduğu kaliteli yapımlar. 2021 yılında 5 yeni Marvel dizisini Disney Plus üzerinden izledik.

Disney Plus, özellikle arka arkaya gelen Marvel yapımları sayesinde birçok yeni kullanıcı kazanmaya devam ediyor. 2021 yılının başlarında yayınlanmaya başlayan WandaVision dizisi ile başlayan Disney Plus, Marvel dizileri Loki ve Hawkeye gibi diziler ile hayranları mutlu etmeye devam ediyor.

Ancak tüm bu dizilerin aksine ya şöyle olsaydı dediğimiz olayları bizlere gösteren bir dizi bulunuyor What If…? İlk sezonu ile aklımızdan geçen birçok senaryoyu bizleren gösteren dizi, gelecek yapımlar içinde çoğu zaman spoiler ve detaylar vermişti. Şimdi ise sıra dizinin ikinci sezonunda.

What If…? İkinci Sezonu Temmuz Ayında İzleyiciyle Buluşabilir

Hollanda’da yayınlanan yakın tarihli bir Disney+ haber bülteni, popüler Marvel Sinematik Evreni animasyon dizisinin 20 Temmuz’da geri döneceğini öne sürdü. Evet What If…? ikinci sezonu çok yakın bir tarihte 20 Temmuz’da izleyiciyle buluşabilir.

Benzer bir sızıntı geçtiğimiz aylarda She-Hulk dizisi içinde yapılmıştı. Bu sızıntı tamamen doğru çıktı. Ancak bunun yalnızca bir sızıntı ve iddia olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Sızdırılan tarhi doğru çıkabilir ya da yanlış olabilir. Marvel tarafından resmi açıklama yakında gelebilir.

Kaynak; CBR

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...