Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun İndirimleri

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War Steam’de Ücretsiz Oldu!

Oyun dünyasının sevilen serilerinden Warhammer 40,000‘in sıra tabanlı strateji taktik oyunu Gladius – Relics of War, Steam platformunda büyük bir sürprizle oyuncuların karşısına çıktı. Geliştiricisi Proxy Studios, yayıncısı ise Slitherine olan bu popüler oyun, 30 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak sunuluyor.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Warhammer 40,000 evreninde geçen ve oyunculara heyecan verici bir strateji deneyimi sunan bir oyun olarak biliniyor. Gladius Prime gezegeninde geçen oyun, dört farklı ırkın (Astra Militarum, Space Marines, Orks ve Necrons) kontrolü için verdikleri mücadeleyi konu alıyor. Her ırk, kendine özgü birimlere, teknolojilere ve oyun tarzlarına sahip, bu da her biriyle farklı stratejik deneyimler sunuyor.

Oyunun hikayesi, Gladius Prime’ın bir zamanlar barışçıl ve gelişmiş bir dünya olduğu, ancak şimdi savaş ve yıkımın merkezi haline geldiği anlatılıyor. Bu gezegende gizemli ve güçlü kalıntılar bulunuyor ve her ırk bu kalıntıları ele geçirerek güç kazanmak için savaşıyor.

Gladius – Relics of War, sıra tabanlı strateji mekaniklerine sahip. Oyuncular, şehirler inşa ederek, kaynakları toplayarak, araştırmalar yaparak ve ordularını yöneterek rakiplerini alt etmeye çalışıyor. Oyun, her hamlede dikkatli düşünmeyi ve stratejik kararlar almayı gerektiriyor.
Çok oyunculu mod da sunan Gladius – Relics of War, oyuncuların arkadaşlarıyla veya diğer çevrimiçi oyuncularla rekabet etmelerine imkan tanıyor.

Steam platformunda ücretsiz hale gelen Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, bu fırsatı kaçırmak istemeyen strateji hayranları için büyük bir avantaj sunuyor. Oyunu kütüphanenize eklemek için 30 Mayıs’a kadar zamanınız var.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...