Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Warhammer 40,000: Darktide – Imperial Edition GeForce RTX 30 Serisi Paketi Açıklandı!

Warhammer 40,000: Darktide, PC’de bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde çıkıyor ve Aralık ayının başından önce bir NVIDIA RTX 30 serisi GPU satın alanlar, satın almalarıyla oyunun Imperial Edition’ını alacaklar.

Fatshark’ın yakında çıkacak olan kooperatif oyununun özel sürümü, bir GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080, 3070 Ti, 3070, 3060 Ti, 3060 masaüstü veya grafik kartı satın alındığında ücretsiz olarak dağıtılacak. 

Imperial Edition, aşağıda belirtilen ek oyun içi bonuslarla birlikte gelir:

Imperial Edition

  • The Loyalist Pack: Bu 4 benzersiz sınıf kıyafeti, 8 silah görünümü deseni, bir başlık seti ve bir Ogryn vücut dövmesi ile sapkınlığı tarzınızdan arındırın.
  • Bir Mortis Veteran Portre Çerçevesi: Tertium Hive’ın düşmüş savunucularına saygı duruşunda bulunmak için kullanılan kozmetik bir portre çerçevesi.
  • Caucades Sırt Çantası: İnsan karakterler için kozmetik bir sırt çantası. Cadia’nın düşmüş askerlerinden toplanan bu sırt çantası, hala hayatta olan ve savaşanlara hizmet etmek için yeniden tasarlandı.
  • Ve son olarak 2500 Eagles (premium para birimi).

Hatırlayacağınız gibi NVIDIA, oyunun görsellerini güçlendirmek için NVIDIA DLSS (3.0’a kadar),NVIDIAReflex ve ışın izlemeli yansımalar ve küresel aydınlatma eklemek için Fatshark ile halihazırda ortaklık kurmuştu.

Warhammer 40,000: Darktide, 30 Kasım’da PC’de çıkıyor (Xbox Series X|S versiyonu da geliyor). Ön sipariş veren herkes için 17 Kasım’da başlayan son bir lansman öncesi beta turu olacak.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...