Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Venom 3 Venom: The Last Dance
Venom 3 Venom: The Last Dance

Sinema Haberleri

Venom: The Last Dance, Serinin Son Filmi Olacak

2018 yılında vizyona giren ilk filmiyle gişede oldukça büyük başarı yakalayan Venom, 2021 yılında çıkan ikinci filmi Venom: Let There Be Carnage ile hikayenin devamının geleceğini bizlere göstererek ekranlara kısa süreliğine ara vermişti. 

Çalkantılı ve yılan hikayesine dönen filmin prodüksiyon süreci devam ederken bir yandan Sony; yapımın reklam çalışmalarına yavaştan da olsa başlamış durumda. Sürekli olarak hayranlara farklı farklı detaylar sunan şirket, film serisinin sona ereceğini sürekli olarak dile getiriyordu.

Geçtiğimiz günlerde Sony yetkilisi tarafından yapılan açıklamayla beraber, Venom film serisinin üçüncü film ile tamamlanacağı resmi olarak duyuruldu.

Venom: The Last Dance ile Karakterin Hikayesi Tamamlanacak

Venom 3 Venom: The Last Dance

Sony Spider-Verse‘ün belki de elle tutulur, izleyici tarafından beğenilen ve eleştirmenlerden geçer not alan tek yapımları Venom serisi. Sony Spider-Verse‘ün en çok beklenen yapımı Venom 3 yani Venom: The Last Dance; film serisini sona erdirecek.

Sony Pictures CEO’su Tom Rothman tarafından yapılan açıklamaya göre; karakterin solo hikayesi üçüncü filmle beraber noktalanacak. Karaktere ait başka bir solo film gelmeyecek. Lakin farklı Sony Spider-Verse yapımlarında, karakteri görmeye devam edeceğiz.

Sony Spider-Verse‘ün en çok beklenen yapımı Venom: The Last Dance, 25 Ekim 2024 tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...