Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Valorant’a Gelecek Olan Türk Ajanın Yetenekleri Sızdırıldı!

Valorant oyunu beta halinden beri gündemden kolay kolay düşmüyor. Devamlı olarak yeni ajanlar geliyor ve yeni haritalar eklenerek oyunun güncel kalması sağlanıyor, bu da oyuncuları oyunda tutuyor. Fakat son haftalarda oyuna Türk bir ajanın geleceği gündem olmuştu. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan görselle birlikte artık bu doğrulandı diyebiliriz. Şimdi ise Türk ajanın yeteneklerinin sızdırıldığı iddia ediliyor!

Kod Adı “BountyHunter”

Valorant’a eklenecek olan yeni Türk ajanın kod adının “BountyHunter” olacağı iddialardan biri aslında. Ayrıca bu karakterin “Öncü” olacağı tahmin ediliyor, yani takımın ilerlemesi için yardımcı bir karakter olacak, zaten yeteneklerine baktığımız zaman bu konuda gerçekten başarılı olabilecek bir yetenek kitine sahip. Fakat bu bilgilerin şu an için bir sızıntıdan ibaret olduğunu belirtmeden geçmeyelim, yani bu durum değişebilir.

  • C – Prowler (300 Kredi): Düşman veya İzler arayan düz bir çizgide seyahat edecek bir yaratığı ortaya çıkarır. Bir düşman bulduğu zaman onun üzerine doğru ilerleyecektir. Düşmana ulaştığında, düşmanın görme uzaklığını düşürecek.
  • Q – Seize (200 Kredi): Bir küre alınır. Küre, yere düşene kadar havada maksimum 1,5 saniye seyahat edecek. Yere çarptığında yerine kilitlenir ve 0,5 saniye boyunca yoğunlaşmaya başlar. 0,5 saniye sonra bölge 7 metreye kadar genişler ve yakalanan tüm düşmanlar merkeze bağlanır. Bağlı düşmanlar 75 bozulma hasarı alır, sağır olur ve bölgeden 5 saniye boyunca normal yollarla kaçamazlar. Daha erken aktif etmek için için uçuşta yeniden etkinleştirilebilir.
  • E – Haunt (Serbest Yetenek): Bir küre kuşanılır. Küre, yere düşene kadar havada maksimum 1,5 saniye seyahat edecek. Yere çarptığında tekrar yükselir ve yok edilebilecek bir Göze dönüşür. Göz rakipleri görürse, onları açığa çıkartır ve 12 saniye süren bir izleme zayıflatması uygular. Yeteneği daha erken bırakmak için uçuşta yeniden etkinleştirilebilir.
  • X – Nightfall : Bir karanlık sis dalgası gönderilir. Sis bir rakibe çarparsa, sağır olur, izlenir ve çürür.

Yetenekler direkt olarak ingilizceden çevrildiği için Türkiye sunucusunda farklı isimlerle kullanılabilir.

Yeni ajana ait şu an için başka bir bilgi bulunmuyor, detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...