Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

VALORANT Severlere Duyurulur Yeni Karakter Yolda, Yeni Görseller Paylaşıldı!

Bilindiği üzere Riot Games‘in geliştirdiği ve dünyadaki birçok oyuncunun ilgi gösterdiği, VALORANT için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Çoğumuzun yakından takip ettiği VALORANT’da birçok karakter bulunmakta, bu karakterlerin ortak özelliği ise hepsinin farklı farklı ülkelere/kültürlere sahip olmaları.

Uzun zamandır dedikoduların dolaşmasına rağmen herhangi net bir bilgi yoktu ancak oyunun çıkışından bu yana Türk oyuncularının da çok istediği bir durum gerçekleşiyor olabilir, Şöyle ki oyun içerisinde Türkiye‘ye ait bir karakter olması çok istenildi ve buna karşılık olarak Riot Games‘in karakter yapımcılarından olan John Goscicki sonunda bir açıklama yaptı.

Güncellemelerin büyük bir kısmı yeni ajanlara odaklanacak. Yeni ajan demişken, gelin sıradaki ajanımızdan biraz bahsedelim!

Unutmayın, yeni bir ajan geliştirmek yaklaşık 12-15 ay sürüyor ve bu süreçte şunun gibi sorulara odaklanıyoruz:

  • Mevcut temel oyun tarzlarında ne eksik?
  • Büyük fırsatlar sunan temalar var mı?
  • Oyunun sağlığı için ne gerekiyor?
  • …ve fazlası.

Sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak. Tabii ajan için belirlediğimiz bir tema da var fakat çok fazla ayrıntı paylaşmaktan çekindiğim için şimdilik oraya girmiyorum.

Bu samimi açıklamalardan sonra da Valorleaks twitter hesabı üzerinden yapılan o paylaşımdan sonra ortak paydada buluşmamızı sağlayan o fikir, hepimizin aklına kazındı. Yoksa gelecek olan bu yeni ajan Türk mü olacak? Çünkü görselde de gözüktüğü gibi Türk kahvesi ve Lokum detayları Türk geleneklerini işaret ediyor.

 

Kaynak: https://playvalorant.com/tr-tr/news/dev/ajanlarin-durumu-mart-2022/

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Ubisoft, bu yılki Ubisoft Forward etkinliğinde, merakla beklenen Assassin’s Creed Shadows için kapsamlı bir oynanış fragmanı sundu. Bu genişletilmiş gösterim, oyunun detaylarına dair birçok...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....