Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Valheim
Valheim

Oyun Haberleri

Valheim, Xbox Series X Fragmanı Yayımladı!

Popüler Viking hayatta kalma oyunu Valheim için sonunda Xbox konsollarına geleceği bir süredir biliniyordu ancak geliştirici Iron Gate Studio bunun ne zaman olabileceği konusunda biraz kaçamak davrandı. Pekala, bugün sonunda bir yanıt aldık çünkü Iron Gate, Valheim’ın Xbox Series X üzerinde çalıştığını gösteren bir fragman yayımladı ve konsol bağlantı noktası için Mart çıkış tarihini verdi.

Iron Gate, benzersiz bir volkanik “ölüler diyarı” karışımı olmayı vaat eden yeni Ashlands biyomuyla dalga geçerek, gelecekteki güncellemeler hakkında daha fazla bilgi verme sözü verdi. Iron Gate ayrıca “Hildir’s Quest” adını verdikleri yeni bir hikaye ve özellik güncellemesi üzerinde çalışıyor – yakın zamanda yayımlanan bir blog gönderisinde hem Ashlands geliştirme hem de Hildir’s Quest hakkında bazı yeni ayrıntılar sağlandı.

“Ashlands’in ön prodüksiyonu konsept çizimi ve arazi testleri ile tüm hızıyla devam ederken, aynı zamanda Hildir’s Quest güncellemesi üzerinde çalışıyoruz! Örneğin, sonunda saçlarınızı görünür halde tutarken kask takmanın bir yolunu sunacak.

Hildir’s Quest için baktığımız bir diğer şey de bazı yeni sunucu ayarlarını test etmek. Bir zor mod ve bir kolay mod deniyoruz, ama aynı zamanda öldükten sonra vites kaybetmeyeceğiniz bir gündelik mod da deniyoruz. Normal mod her zaman oyunun en dengeli hali olmaya devam edecek, ancak oyunu oynamak için daha fazla yol eklemenin hem deneyimli oyuncular için bir meydan okuma sunacağını hem de oyunu sakin ve rahat bir yaklaşım benimsemeyi tercih eden oyunculara açabileceğini umuyoruz.

Son olarak, sizi bu güncellemenin tamamı hakkında küçük bir teaser ile baş başa bırakmak istiyoruz. Hıdır’ın yeni bir NPC olacağından daha önce bahsetmiştik ve bu yüzden onu bulabileceğiniz yer hakkında size küçük bir fikir sunmayı düşündük…”

Valheim

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştiricisi Shadowfall Studios, oyun dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. PlayStation’ın partnerleri arasında yer alan bu stüdyo, Türk mitolojisinden ilham alarak...