Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Valheim
Valheim

Oyun Haberleri

Valheim, Xbox Series X Fragmanı Yayımladı!

Popüler Viking hayatta kalma oyunu Valheim için sonunda Xbox konsollarına geleceği bir süredir biliniyordu ancak geliştirici Iron Gate Studio bunun ne zaman olabileceği konusunda biraz kaçamak davrandı. Pekala, bugün sonunda bir yanıt aldık çünkü Iron Gate, Valheim’ın Xbox Series X üzerinde çalıştığını gösteren bir fragman yayımladı ve konsol bağlantı noktası için Mart çıkış tarihini verdi.

Iron Gate, benzersiz bir volkanik “ölüler diyarı” karışımı olmayı vaat eden yeni Ashlands biyomuyla dalga geçerek, gelecekteki güncellemeler hakkında daha fazla bilgi verme sözü verdi. Iron Gate ayrıca “Hildir’s Quest” adını verdikleri yeni bir hikaye ve özellik güncellemesi üzerinde çalışıyor – yakın zamanda yayımlanan bir blog gönderisinde hem Ashlands geliştirme hem de Hildir’s Quest hakkında bazı yeni ayrıntılar sağlandı.

“Ashlands’in ön prodüksiyonu konsept çizimi ve arazi testleri ile tüm hızıyla devam ederken, aynı zamanda Hildir’s Quest güncellemesi üzerinde çalışıyoruz! Örneğin, sonunda saçlarınızı görünür halde tutarken kask takmanın bir yolunu sunacak.

Hildir’s Quest için baktığımız bir diğer şey de bazı yeni sunucu ayarlarını test etmek. Bir zor mod ve bir kolay mod deniyoruz, ama aynı zamanda öldükten sonra vites kaybetmeyeceğiniz bir gündelik mod da deniyoruz. Normal mod her zaman oyunun en dengeli hali olmaya devam edecek, ancak oyunu oynamak için daha fazla yol eklemenin hem deneyimli oyuncular için bir meydan okuma sunacağını hem de oyunu sakin ve rahat bir yaklaşım benimsemeyi tercih eden oyunculara açabileceğini umuyoruz.

Son olarak, sizi bu güncellemenin tamamı hakkında küçük bir teaser ile baş başa bırakmak istiyoruz. Hıdır’ın yeni bir NPC olacağından daha önce bahsetmiştik ve bu yüzden onu bulabileceğiniz yer hakkında size küçük bir fikir sunmayı düşündük…”

Valheim

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...