Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Valheim, Hardcore Ve Diğer Zorluk Modlarına Sahip Yeni Güncellemeyi Paylaşacak!

Iron Gate Studio sonunda Vaheim için söz verilen zorluk ayarlarını sonunda açıkladı. Dün Baş Yazılım Mühendisi ve Oyun Tasarımcısı Jonathan Smårs tarafından Twitter’da açıklamalar yapıldı. Kısa videoda altı zorluk ayarı görüntüleniyor: Kolay, Gündelik, Zor, Çok Zor, Sürükleyici ve Çekiç.

Valheim

Kolay

Valheim arenasında Savaş daha kolay geçmekte ve üssünüze daha az saldırı yapılır.

Gündelik

Gündelik modda, canavarlar kışkırtılana kadar size saldırmaz, üssünüze baskın yoktur, kaynaklar daha bol ve ölümde eşyalarınızı düşürmezsiniz veya becerilerinizi kaybetmezsiniz. Savaş çok daha kolaydır ve olaylar bireysel ilerlemenize bağlıdır.

Zor

Savaş daha zordur ve üssünüze daha fazla baskın yapılır.

Çok Zor

Savaş çok daha zor ve canavarlar üssünüze daha sık baskın yapar. Öldüğünüzde taşıdığınız tüm eşyalar ve kazanılan beceriler sonsuza kadar kaybolur. (Haritanız ve portalları kullanamazsınız.)

Sürükleyici

Sürükleyici modunda haritanız yoktur ve portalları kullanamazsınız, bu nedenle dünyada nerede olduğunuzu takip etmek için zekanızı kullanmanız gerekecektir.

Çekiç

Çekiç modunda, tüm binaları ücretsiz olarak inşa edebilirsiniz. Üssünüze baskın olmaz ve canavarlar siz kışkırtana kadar saldırmazlar.

Iron Gate Studio, Valheim’in şu anda Xbox konsollarına özel olduğunu ve altı ay boyunca bu şekilde kalacağını doğruladı. Yaklaşık bir ay önce Jonathan Smårs, geliştiricilerin şu anda bir PlayStation portu üzerinde çalışmadığını belirtti ancak kesin bir şekilde de ilerleyen zamanlarda yapılmayacağını da söylemedi.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...