Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Valheim, Hardcore Ve Diğer Zorluk Modlarına Sahip Yeni Güncellemeyi Paylaşacak!

Iron Gate Studio sonunda Vaheim için söz verilen zorluk ayarlarını sonunda açıkladı. Dün Baş Yazılım Mühendisi ve Oyun Tasarımcısı Jonathan Smårs tarafından Twitter’da açıklamalar yapıldı. Kısa videoda altı zorluk ayarı görüntüleniyor: Kolay, Gündelik, Zor, Çok Zor, Sürükleyici ve Çekiç.

Valheim

Kolay

Valheim arenasında Savaş daha kolay geçmekte ve üssünüze daha az saldırı yapılır.

Gündelik

Gündelik modda, canavarlar kışkırtılana kadar size saldırmaz, üssünüze baskın yoktur, kaynaklar daha bol ve ölümde eşyalarınızı düşürmezsiniz veya becerilerinizi kaybetmezsiniz. Savaş çok daha kolaydır ve olaylar bireysel ilerlemenize bağlıdır.

Zor

Savaş daha zordur ve üssünüze daha fazla baskın yapılır.

Çok Zor

Savaş çok daha zor ve canavarlar üssünüze daha sık baskın yapar. Öldüğünüzde taşıdığınız tüm eşyalar ve kazanılan beceriler sonsuza kadar kaybolur. (Haritanız ve portalları kullanamazsınız.)

Sürükleyici

Sürükleyici modunda haritanız yoktur ve portalları kullanamazsınız, bu nedenle dünyada nerede olduğunuzu takip etmek için zekanızı kullanmanız gerekecektir.

Çekiç

Çekiç modunda, tüm binaları ücretsiz olarak inşa edebilirsiniz. Üssünüze baskın olmaz ve canavarlar siz kışkırtana kadar saldırmazlar.

Iron Gate Studio, Valheim’in şu anda Xbox konsollarına özel olduğunu ve altı ay boyunca bu şekilde kalacağını doğruladı. Yaklaşık bir ay önce Jonathan Smårs, geliştiricilerin şu anda bir PlayStation portu üzerinde çalışmadığını belirtti ancak kesin bir şekilde de ilerleyen zamanlarda yapılmayacağını da söylemedi.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...