Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Çıkış Tarihi Epic Games Store Tarafından Sızdırıldı; Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın çıkış tarihi Epic Games Store tarafından açıklandı. Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy’yi içeren koleksiyon, 19 Ekim 2022’de PC’de satışa sunulacak.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Fortnite’ta mevcut olacak oyunu önceden satın alan oyuncular için temalı bir planör olacağı gibi, bu açıklamadan diğer ilginç factoidleri öğrenebiliriz. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular bu planörü 17 Kasım’da alma şansına da sahip olacaklar. Oyunu şimdi ön satın almak size bu planörü hemen kazandıracak.

Açıklamayla ilgili bir başka ilginç kısım da Epic’in battle royale’inde kullanılabilecek bazı Uncharted temalı kozmetiklerin olacağını belirtiyor. Hatta bazı Nathan Drake ve Chloe Frazer kıyafetlerinin yanı sıra bir ifade ve iki hasat aletine sahip olabileceksiniz.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın sistem gereksinimleri de Epic Games Store tarafından istemeden de olsa açıklandı. PC’nizin oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını bilmek istiyorsanız, sistem gereksinimleri burada.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted: Legacy of Thieves Koleksiyonu, Kaptan Avery’nin uzun süredir kayıp hazinesini ararken Nathan Drake’i içeren Uncharted 4: A Thief’s End’i içeriyor ve Madagaskar ormanlarında uzun süredir kayıp olan Libertalia korsan kolonisine son bir uzak maceraya çıkıyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...