Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Çıkış Tarihi Epic Games Store Tarafından Sızdırıldı; Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın çıkış tarihi Epic Games Store tarafından açıklandı. Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy’yi içeren koleksiyon, 19 Ekim 2022’de PC’de satışa sunulacak.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Fortnite’ta mevcut olacak oyunu önceden satın alan oyuncular için temalı bir planör olacağı gibi, bu açıklamadan diğer ilginç factoidleri öğrenebiliriz. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular bu planörü 17 Kasım’da alma şansına da sahip olacaklar. Oyunu şimdi ön satın almak size bu planörü hemen kazandıracak.

Açıklamayla ilgili bir başka ilginç kısım da Epic’in battle royale’inde kullanılabilecek bazı Uncharted temalı kozmetiklerin olacağını belirtiyor. Hatta bazı Nathan Drake ve Chloe Frazer kıyafetlerinin yanı sıra bir ifade ve iki hasat aletine sahip olabileceksiniz.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın sistem gereksinimleri de Epic Games Store tarafından istemeden de olsa açıklandı. PC’nizin oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını bilmek istiyorsanız, sistem gereksinimleri burada.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted: Legacy of Thieves Koleksiyonu, Kaptan Avery’nin uzun süredir kayıp hazinesini ararken Nathan Drake’i içeren Uncharted 4: A Thief’s End’i içeriyor ve Madagaskar ormanlarında uzun süredir kayıp olan Libertalia korsan kolonisine son bir uzak maceraya çıkıyor.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...