Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Tomb Raider
Tomb Raider

Oyun Haberleri

Tomb Raider Serisinin Yeni Oyunu Geliyor!

Çoğu oyunun vazgeçilmezi olmayı başarmış kategorilerden olan aksiyon ve macerayı mükemmel bir şekilde harmanlayan Crystal Dynamics, Tomb Raider serisinin yeni oyunu resmî olarak açıkladı.

State of Unreal etkinliği sırasında yapılan bu açıklamalarla birlikte, en önemli detay ise oyunun yapımında Unreal Engine 5 oyun motoru kullanılarak geliştirilecek.

 Yapılan Açıklamalar İse Şu Şekilde:

 Tomb Raider serisinin önemli isimlerinden; Dallas Dickinson‘ın yaptığı açıklamalar neticesinde, oyun severleri ciddi anlamda sevindirecek olan yeni yapımın yüksek kalite sinematik, macera ve aksiyon deneyimini” sunacak.

Oyun ile alakalı herhangi bir görsel bilgi, detay veyahut oynanış videosu paylaşılmamasına rağmen, Tomb Raider‘ın orijinal twitter hesabında paylaşılan video, bütün hayranların dikkatini çekmişe benziyor.

Ekstra olarak ortada dolanan dedikodulara göre yeni yapım birçok platformda oynanabilecek. Bunlardan popüler olanlar ise şu şekilde:

  • PC
  • PlayStation 5
  • Xbox Series X/S

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...