Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

TikTok Video İndirme
TikTok Video İndirme

Rehber

TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

İOS ve Android’de en çok indirilen uygulamalardan biri olan TikTok, insanların video çekmesini ve uygulamada yayınlamasını sağlıyor ve bunun sayesinde büyük bir kesim yapmış olduğu tasarım ve düzenlemelerle video yayımlayabiliyor fakat çoğu kişi bu içerikleri indirme işlemini bilmiyor ve TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır sorusu çokça soruluyor.

Uygulama, oldukça basit bir ara yüzde bazı gelişmiş düzenleme araçlarına sahip, bu nedenle basit film diyalogu dudak senkronizasyonu videolarından sizi şaşırtacak kliplere kadar her şeyi yapmak mümkündür. Birçok kişinin sorduğu sorulardan biri de TikTok videolarını filigransız nasıl indireceğinizdir. Artık TikTok, videoları indirmenize izin veriyor, ancak bunların sürekli hareket eden ve can sıkıcı olabilen büyük bir filigranı var.

TikTok videosu nasıl indirilir sorusunu cevaplamadan önce şunu bilmelisiniz ki bir TikTok videosunu indirmek için video sahibi hesabın herkese açık olması ve başkalarının videolarını indirmesine izin veren ayarı da etkin bir hale getirmeleri gerektiğini unutmayın.

TikTok Videoları Nasıl İndirilir?

TikTok Video İndirme

Anlatacağımız yöntem sayesinde TikTok videolarını iPhone ve Android cihazınıza indirebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyin:

  • Telefonunuzda TikTok uygulamasını açtıktan sonra indirmeyi istediğiniz videoyu seçin.
  • Paylaş simgesine bastıktan sonra hemen ardından Videoyu kaydet seçeneğini seçin.
  • Bu şekilde video otomatik bir şekilde telefonunuzun yerel deposuna kaydedilir.

Bu yöntem ile video indirme yapmak videolarda büyük bir filigran kalmasına yol açacaktır.

TikTok Videoları Filigransız Nasıl İndirilir?

TikTok Video İndirme

TikTok filigranı, bazı durumlarda çerçeve parçalarını yok ettiği için bir problem olarak görülür. Bu videoları telefonunuzda izlemek istediğinizde, filigran bir şekilde can sıkıcı hale geliyor. TikTok videolarını filigran olmadan indirmenin yolları vardır, ancak bu yöntemleri kullanıyorsanız, bu videoları herhangi bir yerde paylaşıyorsanız lütfen videonun orijinal yaratıcılarına atıfta bulunun.

TikTok videolarını filigransız bir şekilde indirmenize olanak sağlayan birkaç web sitesi bulunur. Aşağıdaki adımlarda bunların en güvenilirlerini listeledik, ancak bu sitelerin hepsinin biraz sorunlu olduğunu unutmayın, bu nedenle bu sitelerin herhangi birinden indirme yapamıyorsanız, aşağıda listelenen bir alternatifi deneyebilirsiniz.

  • Telefonda ya da bilgisayarınızda TikTok uygulamasını açın ve indirmeyi amaçladığınız videoyu seçin.
  • Telefonunuzda paylaş düğmesine basın ve Bağlantıyı Kopyala’ya dokunun. Benzer şekilde, bir bilgisayar kullanıyorsanız, indirmek istediğiniz videoyu açın ve adres çubuğundan bağlantıyı kopyalayın.
  • musicaldown.com/tr adresini ziyaret edin ve video bağlantısını arama kutusuna yapıştırın ve “İndirmek” tuşuna basın.
  • Bir sonraki ekranda, Şimdi mp4 indir’i ve ardından sonraki ekranda Şimdi Videoyu İndir’i seçin.
  • Bir sonraki ekranda mp4 indir > 15 saniye bekleyin > Dosyayı İndir öğesini seçin. Bu, TikTok videosunu yerel olarak telefonunuzun veya bilgisayarınızın yerel deposuna kaydeder.
  • İlk web sitesinin çalışmaması durumunda www.ttdownloader.com adresini de ziyaret edebilir ve TikTok video bağlantısını arama kutusuna yapıştırabilir ve Video al düğmesine basabilirsiniz.

 

Bugünkü rehberimizin konusu TikTok’ta video indirme nasıl yapılır? Sorusuna cevap bulmaktı. Gördüğünüz üzere hem TikTok uygulaması buna destek sunuyor hem de üçüncü parti diyebileceğimiz bazı siteler TikTok videosu indirme desteğini sizlere sunabiliyor.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...