Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

The Texas Chain Saw Massacre’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Korku oyunları severlerin heyecanla beklediği haber sonunda geldi. Oyunun yapımcısı Gun Media, The Texas Chain Saw Massacre isimli korku oyununun çıkış tarihini bir fragmanla açıkladı.

The Texas Chain Saw Massacre’in Çıkış Tarihi 8 Ağustos 2023 Olarak Belirlendi

Ünlü korku filmi The Texas Chainsaw Massacre’den esinlenerek geliştirilen oyun, oyunculara sürükleyici bir korku deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Oyunda, klasik filmin tüm ikonik karakterleri ve mekanları yer alacak. Ayrıca oyunun resmi çıkış tarihi olan 8 Ağustos 2023 tarihinden önce 25 Mayıs’ta teknik testlerine başlanması planlanıyor.

Merak Edenler İçin Oyunun Konusu 

“Çığır açan ve ikonik 1974 korku filmine dayanan üçüncü şahıs asimetrik bir korku deneyimi olan The Texas Chain Saw Massacre’da kötü şöhretli Slaughter ailesinden birinin veya kurbanlarının rolünü üstlenin.

Bir kurban olarak, Ailenin erişiminden uzak durmak ve nihai özgürlüğünüze ulaşmak için ihtiyacınız olan araçları bulmak için zekanızı ve gizliliğinizi kullanmalısınız. Slaughter Family oyuncuları misafirlerini bulmalı, izlemeli ve kaçmalarını engellemelidir. Texas Chain Saw Massacre oyuncuları sonunda hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadıklarını öğrenebilecekler.

The Texas Chain Saw Massacre’da çılgınlığı ve dehşeti kendiniz yaşayın.”

Son olarak 8 Ağustos 2023 tarihinde çıkış yapacak olan oyunu PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S ve PC(Steam) dahil olmak üzere çok çeşitli platformlarda oynayabilirsiniz. Buna benzer diğer korku oyunları haberlerimize buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...