Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

The Texas Chain Saw Massacre’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Korku oyunları severlerin heyecanla beklediği haber sonunda geldi. Oyunun yapımcısı Gun Media, The Texas Chain Saw Massacre isimli korku oyununun çıkış tarihini bir fragmanla açıkladı.

The Texas Chain Saw Massacre’in Çıkış Tarihi 8 Ağustos 2023 Olarak Belirlendi

Ünlü korku filmi The Texas Chainsaw Massacre’den esinlenerek geliştirilen oyun, oyunculara sürükleyici bir korku deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Oyunda, klasik filmin tüm ikonik karakterleri ve mekanları yer alacak. Ayrıca oyunun resmi çıkış tarihi olan 8 Ağustos 2023 tarihinden önce 25 Mayıs’ta teknik testlerine başlanması planlanıyor.

Merak Edenler İçin Oyunun Konusu 

“Çığır açan ve ikonik 1974 korku filmine dayanan üçüncü şahıs asimetrik bir korku deneyimi olan The Texas Chain Saw Massacre’da kötü şöhretli Slaughter ailesinden birinin veya kurbanlarının rolünü üstlenin.

Bir kurban olarak, Ailenin erişiminden uzak durmak ve nihai özgürlüğünüze ulaşmak için ihtiyacınız olan araçları bulmak için zekanızı ve gizliliğinizi kullanmalısınız. Slaughter Family oyuncuları misafirlerini bulmalı, izlemeli ve kaçmalarını engellemelidir. Texas Chain Saw Massacre oyuncuları sonunda hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadıklarını öğrenebilecekler.

The Texas Chain Saw Massacre’da çılgınlığı ve dehşeti kendiniz yaşayın.”

Son olarak 8 Ağustos 2023 tarihinde çıkış yapacak olan oyunu PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S ve PC(Steam) dahil olmak üzere çok çeşitli platformlarda oynayabilirsiniz. Buna benzer diğer korku oyunları haberlerimize buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...