Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Last of Us Dizisinin Türkiye Yayıncısı Belli Olmuş Olabilir

Naughty Dog‘un kıyamet sonrası aksiyon-macera oyunu The Last of Us, 2013’ten bu yana sayısız aldığı prestijli oyun ödülünün yanı sıra birçok oyuncu tarafından da eleştiliriliyor. Ancak HBO ve Sony, bu muhteşem seriyi TV’ye taşımak konusunda kararlı.

Geçtiğimiz haftalarda merakla beklenen diziden oldukça etkileyici ve hayranları tatmin eden ilk fragman yayınlanmıştı. Yayınlanan ilk fragmanda kıyamet sonrası bir ortam, oldukça tehlikeli bir çevre ve oyundan alışık olduğumuz bir çok ikonik mekanında diziye adapte edileceğini görmüştük.

Dizinin Hayranları için Sevindirici Haber Geldi mi?

Detaylarıyla oyuncuları oldukça heyecanlandıran dizi, 15 Ocak’ta HBO Max üzerinden izleyiciyle buluşacak. Ancak HBO Max platformu ülkemizde henüz hizmet vermediği için The Last of Us dizisinin ülkemizde hangi platform üzerinden izleyiciyle buluşacağı oldukça büyük merak konusuydu.

Yeni gelen bilgilere göre The Last of Us dizisi ülkemizde diğer HBO yapımlarının aksine BeIN CONNECT yani yeni ismiyle TOD TV üzerinden izleyiciyle buluşmayacak. Ancak bu demek değil ki, The Last of Us dizisi ülkemizde ki hayranların karşısına çıkmayacak. Ülkemizde yayınlanan birçok içeriğin dublaj ve altyazı çalışmalarını yürüten Seslendirme Kadroları tarafından açıklanan bilgiye göre, The Last of Us dizisinin ülkemizde ki yayıncısının Blu TV olacağı iddia edildi. Ayrıca, dizinin isminin yerelleştirilmeyeceği de gelen bilgiler arasında.

Ancak hala daha Blu TV tarafından herhangi resmi bir açıklama gelmedi. 15 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak olan The Last of Us dizisini sizce hangi platform üzerinden izleyeceğiz?

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...