Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Last of Us Part I
The Last of Us Part I

Oyun Haberleri

The Last Of Us Çok Oyunculu Modunda, Eşli Oyuna Odaklanacak!

Naughty Dog, büyük bir sinematiğe sahip olan tek oyunculu yapımlarla adını duyursa da, bir sonraki büyük projelerin (The Last Of Us Multiplayer) projesinde yer alacağını belirtti. Şimdiye kadar, TLOU’nun bu yeni versiyonu hakkında pek bir şey bilmiyoruz, bunun bağımsız bir yapım olması, bir hikayesi olması ve Naughty Dog’un daha önce yaptığı her şeyden daha büyük ve daha hırslı olması dışında. Kulağa hoş ve güzel geliyor ancak oyundan ne tür bir çok oyunculu format bekleyebileceğimiz de dahil olmak üzere bazı çok temel şeyler bir sır olarak kalıyor. PvP mi? CO-OP mu? Battle Royale mi?

TLOU için HBO’da yapılan yakın tarihli bir BuzzFeed röportajında ​​Neil Druckmann, Naughty Dog’un Multiplayer projesiyle ilgili bazı ayrıntıları ağzından kaçırmış olabilir. Druckmann, oyunun bir hikayesi ve yeni karakterleri olacağını yinelemenin yanı sıra, “arkadaşınızla TLOU dünyasına girebileceğinizden” bahsediyor. Bu söylem, oyunun bir CO-OP oyunu olacağını ima ediyor gibi görünüyor ve hayranlar, Naughty Dog’un ortaya çıkardığı birkaç konsept sanat parçasının birlikte çalışan iki çifti tasvir ettiğini belirtti.

The Last Of Us

The Last Of Us İçin Verilen Röportajın Bİr Kısmı Şu Şekilde:

“Bir sonraki The Last Of Us oyununun, arkadaşınızla The Last Of Us dünyasına girebileceğiniz ve oyunun gerilimini ve acımasızlığını deneyimleyebileceğiniz bu çok oyunculu deneyim olacağı konusunda oldukça açıktık. o dünya – ve The Last Of Us dünyasında henüz görmediğimiz başka bir şehirde yaşayan yepyeni bir hikaye ve karakter kadrosu. Bu, The Last Of Us evreninde başka bir bölüm olacak.”

Seri her zaman iki kişilik takımlara odaklandığından, biri her zaman yapay zeka tarafından kontrol edildiğinden, iki oyunculu bir TLOU CO-OP oyunu kesinlikle daha mantıklı olacak. Tabii ki, bir sonraki TLOU’nun Multiplayer oyununda muhtemelen başka unsurlar da var. İki kişilik birden fazla takım belki de birbirleriyle karşı karşıya gelebilecek mi? Bir çeşit ayrıntılı PvPvE yapısı olacak mı?

The Last Of Us çok oyunculu projesi için bir çıkış penceresi ve platformlar henüz açıklanmadı. Daha fazla bilgi verildiği zaman eklemeye devam edeceğiz, takip etmeyi unutmayın.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Telefon Haberleri

Nothing, uygun fiyatlı ve şık bir akıllı telefon sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin yeni modeli Nothing Phone (2a), 5 Mart’ta resmi olarak tanıtılacak. Ancak...