Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Crew Motorfest
The Crew Motorfest

Oyun Haberleri

The Crew Motorfest Duyuruldu!

Ubisoft’un The Crew açık dünya, yarış serisine yeni bir yapımın yolda olduğu söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyordu ve bugün bu doğrulandı. Ubisoft Ivory Tower tarafından geliştirilen The Crew Motorfest, yarışları Hawaii’nin O’ahu adasına götürüyor ancak oyunun ilk teaser fragmanında yalnızca arabalar, SUV’ler ve diğer tekerlekli araçlar yer aldığından aksiyon evine geri dönüyor gibi görünse de (The Crew 2’de uçaklar ve deniz taşıtları da vardı) pek öyle olmayacak gibi. Söz konusu tanıtım fragmanını aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Ubisoft, The Crew Motorfest’i lansmandan önce yarın başlayacak olan bir Insider Programı aracılığıyla test edecek. Ubisoft, oyunun tam lansmanından önce bu erken erişim dönemi için birkaç aşama (toplamda dört) vaat ediyor. Aşağıda Ubisoft Ivory Tower’daki geliştiricilerden Insider Programı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

The Crew Motorfest Insider Programına buradan kayıt olabilirsiniz.

  • The Crew Serisinin Yeni Bölümü – The Crew Motorfest, onu serideki en iyi açık dünya aksiyon sürüş deneyimi haline getirmek için The Crew serisinin mirasına dayanıyor. Honolulu’nun şehir sokaklarında yarışmaya, küllü yanardağ yamaçlarından aşağı inmeye, yemyeşil yağmur ormanlarının derinliklerinde maceraya atılmaya, virajlı dağ yollarında drift yapmaya veya sadece güneşli kumsalda dinlenmeye hazırlanın.
  • O’ahu Bir Motor Cennetine Dönüştü – Oyunun kalbinde yer alan Evergreen araba kültürü festivali Motorfest, Hawaii takımadalarının bir parçası olan güzel O’ahu adasına yerleşti. Tek başınıza veya ekibinizle, yüzlerce efsanevi aracın direksiyonunun arkasındaki bu güzel oyun alanını keşfetmeye gelin.
  • Motor Festivali Asla Bitmez! – Festival, bir dizi özel yapım yarış, temalı etkinlik ve diğer benzersiz zorluklarla nihai aksiyon sürüş yapılacaklar listenizi tamamlamanıza olanak tanıyacak. Arabalardan ve sürüşten nasıl zevk alıyor olursanız olun, orada size göre bir şeyler var!

The Crew Motorfest, 2023’te PC’ye (Epic Games Store aracılığıyla), Xbox One’a, Xbox Series X/S’ye, PS4’e, PS5’e ve Luna’ya geliyor. Insider Programı yarın (1 Şubat) başlıyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...