Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Terminator: Survivors – PC İçin Erken Erişim Tarihi Belli Oldu

Terminator: Survivors, hayatta kalanların kıyamet sonrası bir dünyada mücadele ettiği bir açık dünya hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyununun 24 Ekim’de PC için Erken Erişim’e çıkacağı ve daha sonrasında tam sürümünün PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformlarında yayınlanacağı açıklandı.

Skynet’in Tehlikeli Dünyasında Ayakta Kal! Terminator: Survivors

Terminator: Survivors

Terminator: Survivors, kıyamet sonrası bir distopyada geçiyor. İnsanlığın, yok oluşun eşiğine gelmesinin üzerinden dört yıl geçmiştir ve oyuncular, hayatta kalan bir grup insanı kontrol ederek, Skynet‘in tehdidi altındaki dünyada hayatta kalmaya çalışıyorlar. Oyun, ikonik Terminatör evrenine geri dönüyor ve oyunculara efsanevi bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Ana Özellikler

  • Efsanelere Sadık: Serinin efsanevi karakterlerinin yanı sıra orijinal karakterlerle de tanışıp James Cameron’ın şaheseri olan kıyamet sonrası gelecekte geçen bu incelikle tasarlanmış dünyanın içine dal.
  • Yok Edilemez Tehdit: Açık dünyayı keşfedip ana üssünü geliştirmek için gerekli olan materyalleri ve hayatta kalanları bul ama sakın unutma, korkunç ve ölümcül Terminator peşinde. Sonu gelmeyen bir tehdit olarak seni avlamaya çalışıyor.
  • Gerçekleri Ortaya Çıkar: Daha önce gün ışığına çıkmamış bir hikâye ile Kıyamet Günü’nde aslında neler olduğunu öğren ve insanlığın kaderini değiştirmeye çalış.
  • Küllerinden Doğ: İnsanlık için bir dayanak görevi görecek üssünde insanlıktan geriye kalanları çoğalt ve ister tek başına ister en fazla üç arkadaşınla beraber makinelerin tehdidine karşı koy.
  • Ateş Etmeden Önce İki Kez Düşün: Hem yakın dövüş hem mesafeli saldırı için silahların olsa da gizlice ve dikkatli hareket etmek, Skynet’in makinelerine ve diğer yağmacılara karşı daha akıllıca bir yaklaşım olabilir.

Terminator: Survivors, klasik Terminator evrenine sadık kalarak oyunculara zorlu bir hayatta kalma deneyimi sunmayı amaçlıyor. Oyun, 24 Ekim’de Steam’de erken erişime çıkacak.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...