Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Taylor Swift
Taylor Swift

Sinema Haberleri

Taylor Swift, Marvel Sinematik Evreni’ne Katılıyor Olabilir

Gün geçtikçe yeni yapımlarla genişlemeye devam eden Marvel Sinematik Evreni, birçok ünlü oyuncuyu bünyesinde barındırıyor. Bu ünlü oyuncular sayesinde yapımlarının reklamını daha kolay yapan ve izlenme sayılarını gün geçtikçe arttırmaya devam eden stüdyo, yeni ünlü isimler ile el sıkışmaya devam ediyor.

Pop müziğin en popüler isimlerinden birisi olan ve her yıl şarkıları milyonlarca insan tarafından dinlenen Taylor Swift‘in, oldukça başarılı ilerleyen müzik kariyerinin yanı sıra oldukça yoğun geçen hayatına ve kariyerine bir yenisini daha dahil etmeye hazırlanıyor olabilir.

Stüdyonun son yıllarda en çok beklenen yapımlarından birisi olan ve birçok Marvel karakterine ayrıca, oldukça çeşitli oyuncu yelpazesine ev sahipliği yapacak olan filmi Deadpool & Wolverine‘nde Swift‘in de rol alabileceği iddia edildi.

Taylor Swift, MCU’ya Dahil Olmaya Hazırlanıyor Olabilir

Taylor Swift

İddiaların ve spekülasyonlar ise, doğru çıkan sızıntılarıyla ve Marvel Studios‘a yakınlığı ile tanınan DanielRPK (Daniel Richtman)‘dan geliyor. DanielRPK tarafından aktarılan bilgilere göre Taylor Swift ve Kevin Feige, Marvel Sinematik Evreni‘nde olası bir rol için masaya oturdu. Bazı kaynaklar yapılan görüşmenin Blonde Phantom (Louise Grant Mason) rolü için olduğunu iddia ederken bazı kaynaklar ise, ünlü şarkıcının Deadpool serisindeki Dazzler karakterine hayat verebileceğini iddia ediyor.

İddialar ve spekülasyonlar hakkında henüz Marvel Studios yetkileri ve Taylor Swift tarafından herhangi resmi bir açıklama yapılmadı. İddiaların doğruluğunu öğrenebilmemiz için, Deadpool & Wolverine filminin vizyona girmesini beklememiz gerekiyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...