Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Star Wars İçin Gelecek Olan Açık Dünya Oyununa Ait Açıklamalar Yapıldı!

 Neredeyse iki yıl önce, Lucasfilm Games tarafından duyurulan yeni bir Star Wars oyunu için Ubisoft Massive ile ortaklık kurdu. Birkaç ay sonra Disney Games Kıdemli Başkan Yardımcısı Sean Shoptaw, Basın açıklaması yaparak Disney’in Ubisoft Massive ile birlikte “Avatar: Frontiers of Pandora” için iş birliği içine girdiğini açıkladı.

 Fox’u satın aldıktan sonra Avatar oyunu etrafında Massive ile yaptığımız ilk toplantı, Star Wars oyununun başlangıç noktasıydı. Bu ekipten Star Wars IP’si etrafında öyle bir uyum ve yaratıcı tutku vardı ki, bu  durum sadece ortak paydada buluşmayı değil aynı zamanda yakın geçmişte duyurduğumuz “Star Wars” oyununa da olumlu bir yol açtı.

 Bu durum sayesinde, Star Wars açık dünya oyununun nereye gittiği konusunda çok heyecanlıyız. Bu sabah Massive ekibi ile bu konuda bir görüşme yapıyordum ve bu oyun hakkındaki gelişmeleri aktarmalarını istedim ve bu gelişmeleri ortak bir şekilde tartışıp değerlendirdikten sonra oyunumuzun yolunun çok açık olduğu kanaatine vardık, bu durum da bizi ciddi anlamda çok sevindirdi.

Star Wars

Garip bir şekilde, Avatar: Frontiers of Pandora’nın çıkış tarihinin gecikmesinden bu yana oyun hakkında çok fazla bir haber alamadık. Öte yandan, Ubisoft Massive Tasarım Direktörü Julian Gerighty, twitter üzerinden tweet atmayı da ihmal etmedi.

“2023 bizim için çok büyük olacak. Maceraya katılın.”

Tweet’in ikinci kısmı, belki de sınırlı test aşamaları ile oyunun bir şekilde oynanabilir olduğunu ima ediyor gibi görünüyor. Star Wars’u, Avatar: Frontiers of Pandora’dan önce piyasaya duyurması garip olurdu, bu kesin. Öte yandan, Star Wars hayranları için kesinlikle şaşırtıcı bir yıl yaşanacak gibi duruyor çünkü bir diğer Star Wars oyunu Respawn’ın Jedi Survivor’un, 17 Mart’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...