Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Star Wars: Dawn of the Jedi Filmi Resmen Duyuruldu

En popüler sinematik evrenlerden bir tanesi olan ve kült haline gelen Star Wars serisi, bir süredir diziler üzerinden ilerliyor ve hayranların istediği filmleri göremiyorduk. Görünüşe göre yakında bu durum değişecek ve yeni Star Wars filmleri göreceğiz.

Star Wars hayranların uzun zamandır beklediği ve yakından takip ettiği Londra’da gerçekleşen Star Wars Celebration etkinliğinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Lucas Film, uzunca süredir kapalı kapılar ardında geliştirmeye devam ettiği yeni Star Wars filmlerinden 3 tanesini resmi olarak duyurdu.

Lucas Film Başkanı Kathleen Kennedy, üç yeni Star Wars filminin yolda olduğunu resmi olarak duyurdu. Bu yapımlar hakkında henüz çok fazla detay verilmemiş olsa da, yönetmenleri ve filmlerin neler hakkında olacağı konusunda bir takım açıklamalar yapıldı.

Jedi’lerin Doğuşunu Konu Alan Bir Film Geliyor

Lucas Film tarafından duyurulan yeni Star Wars filmleri arasında ismi açıklanan ilk yapım, Star Wars: Dawn of the Jedi oldu. Dawn of the Jedi, farklı bir hikayeye sahip olacak. Güç ve evrenin kökenlerine değinecek olan yapım, bilinmeyen bir çok konuya açıklık getirecek. Yapımın, sinema filmlerinden yaklaşık olarak 25.000 yıl öncesinde geçmesi bekleniyor.

Star Wars: Dawn of the Jedi‘nin yönetmen koltuğunda ise Logan ve Ford v Ferrari gibi yapımlara imza atan James Mangold yer alacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Oyuncuların merakla beklediği aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin, geliştirici Insomniac Games tarafından resmi olarak “gold” aşamasına ulaştığı duyuruldu. Bu, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı ve...

Teknoloji Haberleri

Okula dönüş dönemi yaklaşırken lise ve üniversite öğrencileri hem ödevlerini yapabilecekleri hem de oyun, medya dosyaları gibi birçok ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir dizüstü bilgisayarı arayışında...

Oyun İndirimleri

Her hafta olduğu gibi Epic Games, oyun severlere yeni bir sürpriz yaparak bu hafta iki ücretsiz oyun sunuyor: Out of Line ve The Forest...

Telefon Haberleri

Türkiye pazarına, koyu mavi, mavi ve gümüş olmak üzere 3 renk ve 6-128 GB versiyonu ile giriş yapan Samsung Galaxy M34 5G, güçlü özellikleri...