Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Star Wars: Dawn of the Jedi Filmi Resmen Duyuruldu

En popüler sinematik evrenlerden bir tanesi olan ve kült haline gelen Star Wars serisi, bir süredir diziler üzerinden ilerliyor ve hayranların istediği filmleri göremiyorduk. Görünüşe göre yakında bu durum değişecek ve yeni Star Wars filmleri göreceğiz.

Star Wars hayranların uzun zamandır beklediği ve yakından takip ettiği Londra’da gerçekleşen Star Wars Celebration etkinliğinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Lucas Film, uzunca süredir kapalı kapılar ardında geliştirmeye devam ettiği yeni Star Wars filmlerinden 3 tanesini resmi olarak duyurdu.

Lucas Film Başkanı Kathleen Kennedy, üç yeni Star Wars filminin yolda olduğunu resmi olarak duyurdu. Bu yapımlar hakkında henüz çok fazla detay verilmemiş olsa da, yönetmenleri ve filmlerin neler hakkında olacağı konusunda bir takım açıklamalar yapıldı.

Jedi’lerin Doğuşunu Konu Alan Bir Film Geliyor

Lucas Film tarafından duyurulan yeni Star Wars filmleri arasında ismi açıklanan ilk yapım, Star Wars: Dawn of the Jedi oldu. Dawn of the Jedi, farklı bir hikayeye sahip olacak. Güç ve evrenin kökenlerine değinecek olan yapım, bilinmeyen bir çok konuya açıklık getirecek. Yapımın, sinema filmlerinden yaklaşık olarak 25.000 yıl öncesinde geçmesi bekleniyor.

Star Wars: Dawn of the Jedi‘nin yönetmen koltuğunda ise Logan ve Ford v Ferrari gibi yapımlara imza atan James Mangold yer alacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...