Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Spider Man 4 Tom Holland
Spider Man 4 Tom Holland

Sinema Haberleri

Spider Man 4’ün Yönetmeni Henüz Belli Değil

Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 

2021 yılında vizyona giren Spider-Man: No Way Home filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’nde geçen yeni bir Spider-Man filmi görmedik. Ancak, geçtiğimiz aylarda Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni’nde geçecek olan ve başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı Spider Man 4’ün hikayesinin hazır olduğunu açıkladı.

Lakin yapılan bu açıklamanın ardından hiçbir şey planlandığı gibi ilerlemedi. Hollywood’da patlak veren grevler nedeniyle proje bir türlü ilerleme kaydedemedi. Prodüksiyon süreci devam eden yapım hakkında, belirsizlikler sürmeye devam ediyor.

Spider Man 4’ün Yönetmen Görüşmeleri Devam Ediyor

Spider Man 4 Tom Holland

Sektöre ve doğru sızıntıları/açıklamalarıyla bilinen The InSneider’dan Jeff Sneider’ın tarafından aktarılan bilgilere göre; Marvel Studios ve Sony Pictures, Spider Man 4‘ün yönetmen koltuğunda yer alması için Fast and the Furious serisiyle tanınan Justin Lin ile el sıkıştığını dile getirmişti.

Ancak, sektörün en güvenilir haber kaynaklarından birisi olan Variety tarafından aktarılan son detaylara göre; Justin Lin görüşülen isimlerden birisi olsa da, henüz herhangi bir isimle el sıkışılmış değil aksine görüşmeler hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda oldukça gündem olan Marvel Studios ve Sony Pictures arasında geçen gerginliğin ortak paydada buluşup buluşmadığı hakkında herhangi bir detay yer almıyor olsa da, Zendaya‘nın MJ rolüyle tekrar karşımıza çıkacağı ayrıca, filmin çekimlerine Eylül veya Ekim ayında başlanması planlandığı da paylaşılan bilgiler arasında.

Geçtiğimiz aylarda oldukça gündem olan Marvel Studios ve Sony Pictures arasında geçen gerginliğin kısa özeti;

Kevin Feige, devam filminin sağlam temeller içeren Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’ini ve diğer sokak seviyesi karakterleri filme dahil ederek hikayesiyle ve gerçekçiliğiyle öne çıkan bir film olmasını istiyor. Sony Pictures ise, Tobey Maguire ile Andrew Garfield’ın filmde yer alarak daha büyük bir çoklu evren filmi yapmak istiyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...