Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Marvel’s Spider-Man 2
Marvel’s Spider-Man 2

Oyun Haberleri

Spider-Man 2, 2023 Eylül Ayında Gelebilir!

Insomniac’ın 2018’deki Spider-Man’in merakla beklenen devamı Spider-Man 2 bu Eylül’de çıkıyor olabilir.

Rocksteady ve Warner Bros. dün oyunun 2024’e ertelendiğini duyurdu ve Schreier bu gecikme hakkında yorum yapmak için Twitter’da soluğu aldı. Gecikme sorulduğunda Schreier, Spider-Man 2’nin “Eylül ayında” piyasaya sürülmesinin, ekibin oyunu 2024’e erteleme kararını daha da etkileyebileceğini söyledi.

Schreier, Twitter’da “Eylül’deki Örümcek Adam 2 de bir faktör olabilir” diye ekledi.

Elbette bu, Insomiac’ın devam oyununun bu Eylül’de piyasaya sürüleceğine dair son söylentilerin ardından Schreier’in yaptığı bir spekülasyon olabilir – geçen ay, oyunun Venom seslendirme sanatçısı Spider-Man 2’nin Eylül ayında PlayStation 5’te çıkacağını iddia ettiAyrıca seslendirmen, bu ağustos ayında oyun için muazzam bir pazarlama olacağını da söyledi.

Bu yılki çıkış programına bakıldığında, Spider-Man 2 için Eylül ayında bir sürüm çıkması mantıklı olacak gibi duruyor. Ekstra olarak 2018’de de Spider-Man, Eylül ayında yayımlandı.

Spider-Man 2Eylül 2021’de Sony’nin PlayStation vitrini sırasında duyurulmuştu. Devam filminde Peter Parker, herkesin favori kötü kahramanı Venom’a karşı Miles Morales ile birlikte çatışacak. Insomniac’ın oyununun tanıtım fragmanını da şu şekilde:

Spider-Man 2, bu yılın sonlarında, muhtemelen bu Eylül ayında PlayStation 5’e gelecek. Devam oyunu hakkında daha fazla bilgi gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...