Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Marvel’s Spider-Man 2
Marvel’s Spider-Man 2

Oyun Haberleri

Spider-Man 2, 2023 Eylül Ayında Gelebilir!

Insomniac’ın 2018’deki Spider-Man’in merakla beklenen devamı Spider-Man 2 bu Eylül’de çıkıyor olabilir.

Rocksteady ve Warner Bros. dün oyunun 2024’e ertelendiğini duyurdu ve Schreier bu gecikme hakkında yorum yapmak için Twitter’da soluğu aldı. Gecikme sorulduğunda Schreier, Spider-Man 2’nin “Eylül ayında” piyasaya sürülmesinin, ekibin oyunu 2024’e erteleme kararını daha da etkileyebileceğini söyledi.

Schreier, Twitter’da “Eylül’deki Örümcek Adam 2 de bir faktör olabilir” diye ekledi.

Elbette bu, Insomiac’ın devam oyununun bu Eylül’de piyasaya sürüleceğine dair son söylentilerin ardından Schreier’in yaptığı bir spekülasyon olabilir – geçen ay, oyunun Venom seslendirme sanatçısı Spider-Man 2’nin Eylül ayında PlayStation 5’te çıkacağını iddia ettiAyrıca seslendirmen, bu ağustos ayında oyun için muazzam bir pazarlama olacağını da söyledi.

Bu yılki çıkış programına bakıldığında, Spider-Man 2 için Eylül ayında bir sürüm çıkması mantıklı olacak gibi duruyor. Ekstra olarak 2018’de de Spider-Man, Eylül ayında yayımlandı.

Spider-Man 2Eylül 2021’de Sony’nin PlayStation vitrini sırasında duyurulmuştu. Devam filminde Peter Parker, herkesin favori kötü kahramanı Venom’a karşı Miles Morales ile birlikte çatışacak. Insomniac’ın oyununun tanıtım fragmanını da şu şekilde:

Spider-Man 2, bu yılın sonlarında, muhtemelen bu Eylül ayında PlayStation 5’e gelecek. Devam oyunu hakkında daha fazla bilgi gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...