Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Sonic Frontiers’dan Yeni 4K Görüntüler Paylaşıldı

SEGA’nın seriye bir sonraki girişinin ikinci açık alanını gösteren Yeni Sonic Frontiers oynanış görüntüleri çevrimiçi olarak paylaşıldı.

IGN Japan tarafından çevrimiçi olarak paylaşılan yeni 4K çözünürlüklü görüntü, Ares Adası açık alanını sergileyerek keşif ve savaş mekaniğine yeni bir bakış sunuyor. Müzik eksikliği kesinlikle garip hissettiriyor, ancak oyunun birkaç hafta önce ortaya çıkan görüntülerde gösterilenden çok daha iyi göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ares Adası gibi büyük, açık alanların yanı sıra Sonic Frontiers, Cyberspace sahneleri olarak adlandırılacak daha geleneksel seviyelere de sahip olacak. Ancak bu noktada, geçen hafta çevrimiçi olarak paylaşılan erken bir karşılaştırmada vurgulandığı gibi, bu aşamalardan bazıları için seviye tasarımı özellikle çok farklılık sunmuyor gibi gözüküyor.

Oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlar için oyunun resmi açıklaması şöyle;

Kirpi Sonic’in en yeni yüksek hızlı macerasında dünyalar çarpışıyor! Kayıp Kaos zümrütlerini arayan Sonic, sıra dışı yaratıklarla dolu antik bir adada mahsur kalır. Nefes kesen bir aksiyon, macera ve gizem dünyasını keşfederken güçlü düşman ordularıyla savaşın. Beş devasa Starfall Adası’nda yarışırken yeni zirvelere çıkın ve yüksek hızlı, açık bölge platform oluşturma özgürlüğünün heyecanını yaşayın. Maceraya atlayın, Kadimlerin gücünü kullanın ve bu yeni gizemli düşmanları durdurmak için savaşın. Sonic oyunlarının gelişimine hoş geldiniz!

Son olarak Sonic Frontiers, dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch için 9 Kasım’da çıkıyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...