Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Sonic Frontiers “Sights, Sound And Speed” DLC’si Bu Hafta Yayımlanıyor!

Resmi PlayStation Blog’unda yayımlanan yeni bir gönderi, Sonic Frontiers Sights, Sound and Speed ​​ücretsiz güncellemesi hakkında bazı ek ayrıntılar yayımlandı. Yeni zorluklar, zamana karşı yarışırken birden fazla aşamayı tamamlamayı ve oyuncuların oyunun şaşırtıcı derecede sağlam dövüşünü daha fazla deneyimlemelerini sağlayacak bazı dövüş zorluklarını içerecekleri için oldukça ilginç geliyor.

Serinin geçen yıl PC ve konsollarda piyasaya sürülen en son üyesi olan Sonic Frontiers için ilk ücretsiz içerik güncellemesi, SEGA’nın bugün doğruladığına göre bu hafta tüm platformlarda yayımlanacak.

Japon yayıncı, şu anda oyunculara gönderilen yeni bir e-postada; Sights, Sound And Speed güncellemesinin 23 Mart’ta tüm formatlarda kullanıma sunulacağını doğruladı. Ek ayrıntı verilmedi ancak adından da anlaşılacağı gibi güncelleme, Kasım ayında paylaşılan içerik yol haritasında özetlenen Fotoğraf, Müzik Kutusu ve yeni Meydan Okuma modlarını getirecek.

Sonic Frontiers

Sonic Frontiers Sights, Sound And Speed ​​güncellemesi, bu yıl oyun için yalnızca ilk içerik paylaşımı olacak. Henüz teyit edilmeyen bir tarihte yayına girecek olan ikinci bir güncelleme, Sonic’in doğum gününü kutlayacak ve bir Açık Bölge meydan okuma modunun yanı sıra yeni bir Koco türü getirecek. 2023 için üçüncü ve son güncelleme, yeni oynanabilir karakterler ve yeni bir hikaye sunacak.

Sonic Frontiers artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch‘te mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...