Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Sonic Frontiers “Sights, Sound And Speed” DLC’si Bu Hafta Yayımlanıyor!

Resmi PlayStation Blog’unda yayımlanan yeni bir gönderi, Sonic Frontiers Sights, Sound and Speed ​​ücretsiz güncellemesi hakkında bazı ek ayrıntılar yayımlandı. Yeni zorluklar, zamana karşı yarışırken birden fazla aşamayı tamamlamayı ve oyuncuların oyunun şaşırtıcı derecede sağlam dövüşünü daha fazla deneyimlemelerini sağlayacak bazı dövüş zorluklarını içerecekleri için oldukça ilginç geliyor.

Serinin geçen yıl PC ve konsollarda piyasaya sürülen en son üyesi olan Sonic Frontiers için ilk ücretsiz içerik güncellemesi, SEGA’nın bugün doğruladığına göre bu hafta tüm platformlarda yayımlanacak.

Japon yayıncı, şu anda oyunculara gönderilen yeni bir e-postada; Sights, Sound And Speed güncellemesinin 23 Mart’ta tüm formatlarda kullanıma sunulacağını doğruladı. Ek ayrıntı verilmedi ancak adından da anlaşılacağı gibi güncelleme, Kasım ayında paylaşılan içerik yol haritasında özetlenen Fotoğraf, Müzik Kutusu ve yeni Meydan Okuma modlarını getirecek.

Sonic Frontiers

Sonic Frontiers Sights, Sound And Speed ​​güncellemesi, bu yıl oyun için yalnızca ilk içerik paylaşımı olacak. Henüz teyit edilmeyen bir tarihte yayına girecek olan ikinci bir güncelleme, Sonic’in doğum gününü kutlayacak ve bir Açık Bölge meydan okuma modunun yanı sıra yeni bir Koco türü getirecek. 2023 için üçüncü ve son güncelleme, yeni oynanabilir karakterler ve yeni bir hikaye sunacak.

Sonic Frontiers artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch‘te mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...